Wizzle Shad 359 Baby Minnow

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникFishUp
Країна-виробникУкраїна
Тип приманкиВіброхвіст
СезонЗима, Літо, Осінь, Весна
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Зубатка, Горбуша, Карась, Барракуда, Сьомга, Палтус, Фугу, Лосось, Камбала, Сазан, Короп, Анчоус, Мерлуза (хек)
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписДовжина, дюйми (мм)Кількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
10103181
Опис
Довжина, дюйми (мм)
7 (175 мм)
Кількість в упаковці
2шт.
Кількість упаковок
295грн
Ціна
Арт.
10104181
Опис
Довжина, дюйми (мм)
8 (200 мм)
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
250грн
Ціна
Упаковка
Товар продається тільки в упаковках

Wizzle Shad 359 Baby Minnow опис

Wizzle Shad – дебютна серія віброхвостів компанії FishUp. Унікальною особливістю "шеда" цієї серії є його масивний, важкий "п'ятак", спроектований авторами навмисно великим. Перевага даної розробки полягає в тому, що приманка створює більш потужні, в порівнянні з аналогами, коливання. Саме ця особливість робить Wizzle Shad дуже привабливим для хижака.

Завдяки поєднанню великого "п'ятака" і компактного тіла, FishUp Wizzle Shad можна ефективно застосовувати як на повноводних річках з швидкою течією, так і на водоймах зі стоячою водою. Маючи спеціальні прорізи на тілі для офсетного гачка, Wizzle Shad з великою ефективністю використовується при лові в "зачепистих" місцях.

При лові на Wizzle Shad можна використовувати широку гаму джигових проводок, а саме: ступінчасті, рівномірні, хвилеподібні, різкі з елементами "твічінга". Використовуючи різні варіанти анімації, навіть найпасивніший хижак не залишиться байдужим.