Боковий кивок

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: Black
Бічний кивок №1
від 179грн
за штуку
Код: Black
Бічний кивок №2
від 139грн
за штуку
Код: Black
Бічний кивок №3
від 179грн
за штуку
Боковий кивок

Бічний ківок – це пристрій, який відіграє важливу роль у рибальстві. Він дозволяє зробити гру приманки природнішою, ефективнішою, а також фіксувати момент клювання карпа або карася. Аксесуар для вудки складається з гнучкої антени, осі та тримача кріплення, що робить його простим, але незамінним при інерційному лові.

Переваги бокового кивка

  • Покращує рух приманки. Використовуючи снасть для фідера, рибалка може контролювати, змінювати напрямок, швидкість руху приманки. Це робить її більш привабливою та реалістичною для риби.
  • Визначає клювання. Завдяки гнучкій антені, рибальський аксесуар реагує на зміни натягу волосіні, дозволяє миттєво визначити момент клювання.
  • Зменшує стомлюваність при лові. Оснащення для бортової вудки звільняє від необхідності постійно тримати вудилище, контролювати положення волосіні. Це суттєво знижує втому при тривалому вилові.
  • Дозволяє ловити на різних глибинах. Завдяки такій снасті для балансира можна одночасно приваблювати, ловити карася на різних глибинах, що збільшує шанси на успішність вилову.
  • Збільшує улов. Оснащення дозволяє швидше, точніше визначити наявність риби на місці лову. Це допомагає збільшити кількість спійманої здобичі.

Де купити бічний кивок недорого?

Недороге придбання можна зробити в нашому інтернет-магазині Дніпро-Свинець. У нас:

  • цікаві ціни;
  • великий вибір продукції;
  • є доставка.

Серед представлених товарів, ви обов'язково підберете потрібний аксесуар на вудку з кільцями для зимової риболовлі чи літньої. Зробите вигідну покупку.

Кивок на вудку: вибір та використання

При виборі кивка для безмотилки, лову на мормишку слід враховувати кілька факторів: розмір, вид риби, вага приманки, глибина і сила течії. Загалом, кивки мають бути маленькими, легкими. Це допоможе легко встановити снасть, чітко контролювати її.

Визначте тип риби та розмір приманки. Розмір антени, довжина сторожка повинні відповідати розміру приманки, виду здобичі, що ловиться. Велика, важка снасть може вимагати використання довшого, міцнішого виробу.

Виберіть матеріал виробу. Сьогодні купити кивок для літньої вудки в Україні можна склопластиковий, металевий, виготовлений на основі вуглепластику. Вибір матеріалу повинен залежати від переваг рибалки, експлуатаційних характеристик вудилища.

Встановіть пристрій. Встановлення сторожка на вудку може бути виконане за допомогою спеціальних тримачів. Деякі моделі снастей можуть бути просто зафіксовані на вершині вудки, що спрощує процес.

Протестуйте оснащення. Перед початком лову, перевірте рух антени, гнучкість снасті. Це допоможе зрозуміти, наскільки ефективно передаватиметься рух приманки, визначатиметься клювання.

Регулюйте натяг ліски. Залежно від ситуації, слід регулювати натяг волосіні, щоб антена могла правильно реагувати на рухи приманки, а також клювання.

Якісний сторожок для риболовлі — корисний, надійний аксесуар для рибалок, що дозволяє збільшити успішність, ефективність вилову. Уважний вибір та правильне використання оснастки допомагають полегшити полювання на коропа чи карася, забезпечують успішність ловлі.

Якщо вас цікавить покупка оснастки для риболовлі в Україні — звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Ми маємо різні моделі снастей за цікавими цінами. За потреби допоможемо з вибором виробу, проведемо консультацію. Щоб поставити запитання — телефонуйте за вказаними телефонами, пишіть на електронну пошту. Вибирайте відповідний товар. Замовляйте уловисту снасть. Отримуйте сторожок із доставкою за вказаною адресою.

Бічний кивок - популярні товари:

Як замовити бічний кивок з доставкою по Україні?

Боковий кивок ціна у Дніпрі

Боковий кивокЦіна
Бічний кивок №1від 179 грн.
Бічний кивок №2від 139 грн.
Бічний кивок №3від 179 грн.