Cнасті на пеленгаса

Фільтр
Відсортувати товари:
Меню
Категорії
Фільтр
Колір
Кількість в упаковці
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: FLC
Топ продаж!
ФЛЮОРОКАРБОН DS
від 86грн
за штуку
Код: BLE
Ракета
від 21грн
за упаковку
Код: BLN
Spin Doctor
від 36грн
за упаковку
Код: BLH
Трилоб
від 19грн
за упаковку
Код: vertTR
Трубочка з вертлюгом (Gross-line Brass)
від 59грн
за упаковку
Cнасті на пеленгаса

Пеленгас — це дрібна риба, яка часто зустрічається в прибережних водах і є бажаною здобиччю для рибалок. Вона відноситься до сімейства кефалевих, має сріблясте забарвлення і покрита великою твердою лускою. При лові цієї риби важливо дотримуватися місцевих законів і правил риболовлі, щоб зберегти довкілля та рибні ресурси. Ловля даного виду риби зазвичай починається з вибору правильного місця та купівлі достатньої кількості наживки. Вам знадобиться вудка та деякі спеціальні снасті для пеленгасу.

Види снасті на пеленгас

Для лову допускається використання різноманітного оснащення, яке може залучити цю рибу. Серед найпопулярніших можна виділити такі:

 1. Вудочка спінінга. Вона дозволяє робити далекий, точний закид, що особливо корисно для лову у прибережних зонах.
 2. Поплавкове оснащення. Воно дозволяє контролювати глибину наживки та утримувати її на тій висоті, де вона зазвичай мешкає.
 3. Гачки. Рекомендується використовувати невеликі з тонкою голівкою, короткою цівкою.
 4. Грузики. Невеликі грузила дозволяють наживці залишатися на глибині і бути менш помітною для риби.
 5. Наживка. Здобич любить дрібних комах, наприклад, жуків, мух, а також маленьких хробаків та рибальські приманки.
 6. Штучні приманки. Можна використовувати невеликі воблери, блешню, різні силіконові приманки, тобто все, що імітуватиме природний процес здобичі.

Морська рибалка потребує спеціалізованих снастей, вудилищ. Тому необхідно вивчити інформацію про рибу перед тим, як робити вибір та купувати снасть. Перш ніж вибирати, купувати снасть на пеленгаса, варто вивчити більше інформації про цю рибу.

Як вибрати снасть на пеленгас для морської риболовлі

Вважається, що успішний лов вимагає експериментів з різними наживками та приманками. Час активності цієї риби припадає на ранок, а сезон з травня до кінця осені. Пеленгас дуже сприйнятливий до будь-яких змін у погоді, особливо шторму. Це варто врахувати, бо процес багато в чому залежить від напряму хвиль. Перш ніж почати морський лов, варто придбати спеціальні снасті. Насамперед, це котушка зі шпулею типорозміру до 6000, а також морське вудлище, яке дозволить робити закидання на велику відстань, якщо буде така необхідність. Пеленгас досить вибагливий, не клює на все поспіль. Він охоче ласує черв'яком нереїсу, який можна зустріти в морі чи прибережних зонах лиману. Хробак нереіс вважається основною приманкою для лову цієї риби, яку не так і легко дістати. Більше того, його зберігання також супроводжується особливою технологією, спрямованою на мінімізацію вологи. Це дозволяє хробакові надійно утримуватися на гачку і не злетіти під час удару об воду. Також варто приділити увагу вибору волосіні, тому що на неї припадає дуже велике навантаження. Варто використати один із популярних варіантів:

 • конічну волосінь;
 • шок-лідер.

Перша відрізняється неоднорідним діаметром, який гарантує відсутність обривів при закиданні та одночасно дозволяє робити далекий закид. Конічна волосінь не має вузлів під час переходу від товстого до тонкого діаметру. Шок-лідер, у свою чергу, це та ж товста частина волосіні та шнура, але прив'язується за допомогою вузла.

Де купити снасті на пеленгас?

Купити снасть на пеленгас – завдання непросте, але під силу тим, хто знає про наш інтернет-магазин Svinets. Наші клієнти одержують:

 • широкий асортимент;
 • актуальну ціну;
 • різні акції;
 • швидку доставку та гарантію.

Довіривши нам свій вибір, ви отримаєте якісний товар з гарантією, відмінний улов та гарний настрій.

Як замовити снасти на пеленгаса з доставкою по Україні?

Cнасті на пеленгаса ціна у Дніпрі

Cнасті на пеленгасаЦіна
ФЛЮОРОКАРБОН DSвід 86 грн.
Ракетавід 21 грн.
Spin Doctorвід 36 грн.
Трилобвід 19 грн.
Трубочка з вертлюгом (Gross-line Brass)від 59 грн.