Офсетні гачки

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: WO
Офсетний гачок з великим вухом
від 33грн
за упаковку
Код: DWor
Decoy Worm9 Upper Cut
від 140грн
за упаковку
Код: DWor
Decoy Worm11 Tournament
від 144грн
за упаковку
Код: DWor
Decoy Worm17 Kg Hook
від 144грн
за упаковку
Офсетні гачки

Офсетний гачок: різновиди та особливості застосування

Успіх риболовлі полягає не тільки в придбаних навичках рибалки і грамотно підібраному розташуванні на водному об'єкті. Важливою складовою успішного лову риби є гачок, відповідний методу вилову риби. Офсетні гачки користуються популярністю у багатьох любителів риболовлі, а також у професійних рибалок.

При плануванні риболовлі багато любителів лову риби задаються питанням, що таке офсетний гачок. Мова йде про спеціальний вигляді гачка для риболовлі, який дозволяє заховати гострий край в використовувану наживку. Таким чином, рибалка створює ефективну зачіпляється приманку. Характерна особливість «офсетніка» - в наявності подвійного вигину біля кріплення.

Для чого потрібен офсетний гачок? Де застосовується гачок?

Важливий аспект, якому слід приділити увагу в процесі підготовки до риболовлі - для чого використовують офсетнийгачок.Спочатку даний тип гачка був розроблений і застосовувався в комплекті з приманкою з силікону для вилову великим ротом окуня в США. Пізніше рибалки почали застосовувати офсетнік разом з поролоновими і гумовими приманками.

Відмінні характеристики офсетних гачків:

  • вільний подолання заростей і корчів завдяки обтічної форми;
  • легке і швидке ковзання по воді.

Офсетнікі забезпечують ефективну риболовлю на об'єктах з великою кількістю перешкод. Інтернет-магазин Дніпро-Свинець пропонує купити високоякісні гачки, які забезпечать успішну ловлю риби.

Особливості та розміри офсетних гачків на різні види риб

Рибалкам є велика різноманітність розмірів і форм офсетніков для риболовлі. Для кожного виду приманки слід підібрати і придбати окремий тип офсетного гачка. Форма такого гачка може бути класичної (гачок виконаний у формі прямого загину) або гачок може бути з широким загином і в формі серпа. Важлива класифікація таких гачків - відповідно до їх розміром. В даному випадку слід орієнтуватися на вид риби, ловля якої планується.

Офсетний гачок на щуку

Щука - велика риба, для якої рекомендується використовувати гачки 5/0, 4/0, 3/0.

Офсетний гачок на судака

Ловлю судака за допомогою офсетного гачка слід планувати відповідно до розмірів риби. Для дрібної приманки підійде маркування гачка 2-4. Ловля великого судака із застосуванням силікону вимагає розміру гачка 3/0, 2/0, 1/0, 1.

Офсетний гачок на окуня

Оптимальна маркування офсетніка для лову окуня - 2/0.

Монтаж офсетного гачка: особливості ефективної установки

Віброхвіст - це особливий тип приманки, який виготовляється з силікону. Така приманка має хвіст в задній частині, завдяки якому відбуваються коливання при русі у воді. Для того щоб встановити виброхвост на гачок, потрібно співвіднести розміри цих елементів. Приманку нанизують так, щоб хвіст вільно коливався:

  • Виконується прокол в торцевій частині приманки. Гачок виводиться в нижню частину приманки.
  • Заміряють область проколу і визначають кут, під яким має проходити жало офсетніка.
  • Виконують прокол середній частині приманки через позначену область.
  • Перевірка щільності кріплення приманки.

Ціна на офсетний гачок відрізняється доступними показниками. В інтернет-магазині існує можливість придбати гачки відвиробника.

Як замовити офсетні гачки з доставкою по Україні?

Офсетні гачки ціна у Дніпрі

Офсетні гачкиЦіна
Офсетний гачок з великим вухомвід 33 грн.
Decoy Worm9 Upper Cutвід 140 грн.
Decoy Worm11 Tournamentвід 144 грн.
Decoy Worm17 Kg Hookвід 144 грн.