Джиг-головка 125°

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Код: GP1SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №1/0
від 41грн
за упаковку
Код: GP2SV
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №2/0
від 43грн
за упаковку
Код: GP3SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №3/0
від 48грн
за упаковку
Код: GP4SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №4/0
від 55грн
за упаковку
Код: GP5SV
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №5/0
від 61грн
за упаковку
Код: GP6SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №6/0
від 68грн
за упаковку
Код: GP7SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №7/0
від 71грн
за упаковку
Код: GP8SV
Інші кольори:
Свинець1/0
Свинець2/0
див. всі кольори
Джиг-головка 125° DS Barbarian №8/0
від 78грн
за упаковку
Джиг-головка 125°

Джиг головки 125 градусів

Свинцева джиг-головка — вантаж, що виготовляється у різних геометричних формах, у тому числі у формі кулі. Джиг виготовляється з високоміцного металу. Такі снасті призначені для відвантаження приманок, що використовуються для спінінгової риболовлі.

Відмінні характеристики джиг-головки 125

Для вдалої риболовлі потрібне уловисте оснащення, наприклад, джиг-головка 125, яка являє собою популярну снасть, що підходить як для початківців, так і для досвідчених рибалок. Це вантажило від вітчизняного виробника, запропоноване в інтернет-магазині «Дніпро-Свинець» за доступною вартістю.

Модель виготовлена ​​в кулястій формі з гачком і петлею для кріплення волосіні на корпусі. Особливість джиг-головки купити в Україні, яку можна з кутом 125 градусів — кручена пружина, що змінюється при динамічних навантаженнях. Конструкція має загнуте вушко під кутом 125 градусів. Така особливість дозволяє проводити плавне проведення гачка при відриві від дна водойми та опускання у зворотному напрямку.

Джигові головки 125: особливості використання

За правилами джиг головка 125 підбирається у повній відповідності до умов майбутнього вилову. Наприклад, при полюванні в стоячій воді при глибині 2 метри потрібно взяти модель вагою 2 або 3 г. Закономірність, тут така: що сильніший перебіг води, що більше глибина водойми, то більше має бути вага вантажу. При глибині 6 метрів з водою зі швидкістю 3 м/с необхідно взяти модель, вага якої 30-45 г.

У продажу пропонується оснащення для будь-яких умов вилову з великою та малою глибиною, з різною швидкістю течії. В інтернет-магазині зустрічається джиг-головка 125°, що класифікується за вагою, як:

  • легка;
  • середня;
  • важка.

Для лову в стилі наноджиг треба використовувати модель, вага якої становить не більше 3 р., для полювання методом мікроджигом підійде грузило вагою від 3 до 7 г.

Серед досвідчених рибалок популярний джиг 125 градусів, виготовлений на основі свинцю. Матеріал доступний за ціною, він довговічний та практичний. До затребуваних типів гачків, які кріпляться до моделі, можна віднести одинарну модель. Вона вплітається в тіло оснастки, має одне жало, яке практично не зачепляється. Гачок виготовлений із якісного металу, покритого чорним хромом. Матеріал покриття дає можливість використовувати виріб навіть у солоній морській воді. Покриття не руйнується і протягом тривалого часу зберігає свої початкові експлуатаційні характеристики.

Щоб безпомилково вибрати грузило, необхідно визначити, яку рибу передбачається полювання. Також визначається активність водоплавного виду. Після підбирається форма грузила, спосіб кріплення та підвісу. В ідеалі рибалки повинні мати різні моделі головок.

Переваги джиг головки 125

Кулясте грузило має меншу парусність. Така модель далі летить при закиданні. Її можна використовувати на швидких течіях, а також тих ділянках, де є рослинність і багато закоряжених місць. Свинцева куля моментально занурюється у воду. Він відрізняється підвищеною прохідністю у складних місцях та високою стійкістю на протязі.

Щоб зробити кріплення до голівки можна використовувати два способи: шарнірний та стаціонарний. Другий варіант дає жорстке кріплення грузила та гачка.

Для правильного підбору приманки, яка використовується спільно з джиг-головкою, також потрібно визначитися з видом риби, на яку передбачається полювання. Грузило підбирається відповідно до розміру та ваги приманки. За умови насаджування силіконової штучної рибки жало гачка має вийти зі спинки, але за серединою тіла. Таке кріплення забезпечує гарну гру снасті та непоганий улов.

Вибирайте відповідні джиг-головки та інше оснащення в інтернет-магазині «Дніпро-Свинець» у відмінній якості та за конкурентною ціною!

Джиг-головка 125° ціна у Дніпрі

Джиг-головка 125°Ціна
Джиг-головка 125° DS Barbarian №1/0від 41 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №2/0від 43 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №3/0від 48 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №4/0від 55 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №5/0від 61 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №6/0від 68 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №7/0від 71 грн.
Джиг-головка 125° DS Barbarian №8/0від 78 грн.