Грузило куля

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Ціна
грн
Код: USV
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Куля Active СВИНЕЦЬ
від 16грн
за упаковку
Код: UP
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Куля Active РОЖЕВИЙ
від 26грн
за упаковку
Код: UR
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Куля Active ЧЕРВОНИЙ
від 20грн
за упаковку
Код: UF
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Куля Active ФІОЛЕТОВИЙ
від 20грн
за упаковку
Код: UB
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Куля Active ЧОРНИЙ
від 20грн
за упаковку
Грузило куля

Грузило куля - Переваги і особливості

Грузило куля – це оснащення, яка найчастіше використовується в полюванні на хижака. Такий вантаж є відмінною альтернативою чебурашку. До основних його особливостей можна віднести унікальну форму. Вантаж куля розбірна нагадує справжню кулю за формою, відрізняється хорошою прохідністю і високими польотні характеристиками. Оснащення викликає інтерес у хижака, так як зовні схожа на риб'ячу голову. Ще однією особливістю оснастки, представленої в нашому інтернет-магазині, є хороша якість лиття, що дозволяє зберегти хорошу центрування.

До основних переваг такого грузила для риболовлі можна віднести:

  • Гарну чутливість в руку, що дозволяє правильно контролювати процес лову.
  • Можливість поставити на великий по вазі вантаж куля приманку і гачок маленьких розмірів. Це зручно для риболовлі без спеціального джигового вудилища.
  • Забезпечує ефективну ловлю при течії і невеликий хвилі.
  • Добре тримає натяжку.

Грузило куля підходить для донних проводок і для лову в товщі води. Завдяки особливій формі, рибальська снасть рідко застряє в корчах, каменях, водоростях. Це дозволяє ловити хижака у важкодоступних місцях з найменшими втратами оснастки.

Грузило куля купити можна як для спортивної, так і для аматорської риболовлі. Ловля з таким оснащенням не вимагає особливих навичок, тому сподобаються ці свинцеві важки навіть новачкам.

Чому варто купити грузило куля в інтернет-магазині «Svinets»

Якщо ви хочете вантаж куля придбати за доступною ціною, зверніть увагу на пропозиції нашого каталогу. В інтернет-магазині «Свинець-Дніпро» представлений великий вибір риболовних снастей для спінінгів. Купуючи якісну оснастку, ви можете бути впевнені, що рибалка принесе вам задоволення і великий улов.

Наші консультанти допоможуть вибрати відповідний вантаж куля та інші види снастей. Щоб замовити товари для риболовлі, залиште заявку на нашому сайті або зв'яжіться з менеджерами по телефону. Ми пропонуємо різні способи оплати онлайн-покупки. Забезпечуємо швидку доставку по всій Україні. Усі товари якісно упаковуються, щоб покупець отримав снасті у повній цілості.

Грузило куля ціна у Дніпрі

Грузило куляЦіна
Куля Active СВИНЕЦЬвід 16 грн.
Куля Active РОЖЕВИЙвід 26 грн.
Куля Active ЧЕРВОНИЙвід 20 грн.
Куля Active ФІОЛЕТОВИЙвід 20 грн.
Куля Active ЧОРНИЙвід 20 грн.