Джиг головка 120 градусів

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Довжина гачка
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: G10B
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Джиг-головка 120° DS Barbarian №10/0 чорний
від 84грн
за упаковку
знятий з виробництва
Код: G10SV
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Джиг-головка 120° DS Barbarian №10/0 свинець
від 93грн
за упаковку
Джиг головка 120 градусів

Джиг головки 120 градусів

Техніка 120 джиг лову — надійний спосіб вилову як з берега, так і з човна. Сенс техніки полягає у використанні вантажу та силіконової приманки, що імітує живу наживку. Рибалка кидає снасть у воду, потім повільно піднімає, створюючи рухи, що приваблюють рибу.

Джиг головка 120 градусів для вдалої риболовлі

Уловиста джиг-головка 120° barbarian — вид снасті з особливою формою. Виріб має кут нахилу 120 градусів від основи, дозволяючи мисливцеві швидко, легко змінювати глибину занурення наживки. Також снасть виділяється стабільністю, маневреністю під час руху у водоймі. Це допомагає збільшити ймовірність попадання на уловисте місце.

Новачок або досвідчений мисливець можуть купити джиг головки 120 градусів у магазині виробника України «Дніпро-Свинець» для вилову на глибині або при сильній течії. Виріб підходить для декількох видів рибальських джигів, таких як джиг-головки:

  • з гумовими приманками;
  • твістерами;
  • силіконовими насадками.

Для вибору правильного виробу слід враховувати глибину водойми, швидкість течії, особливості дна і переваги риби, що виловлюється. Спінінгісти часто використовують кілька джиг головок barbarian 120 з гачком з різною вагою, розміром. Асортимент снастей дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретної ситуації.

Вважається, що вольфрамові джиг головки 120° повинні підбиратися індивідуально. Вироби — не універсальне рішення всім умов лову. У різних ситуаціях рибалці можуть знадобитися інші типи оснащення. Тому перед виходом на полювання доведеться ретельно обміркувати стратегію лову та підібрати відповідне обладнання.

Джиг-головка 120° особливості

Товар має унікальні характеристики, підходить для вилову хитрого хижака, має досить простий монтаж. Джиг головки 120 градусів від виробника пропонуються за доступною ціною. Крім того, оснащення має низку незаперечних переваг:

  1. Контрастність — деякі моделі джиг-головок мають яскраві кольори, що робить вироби помітними для риби. Це особливо важливо при лові в каламутній воді.
  2. Міцність — джиг-головки 120° виготовляються із високоякісних матеріалів. Тому снасті довговічні, стійкі до механічних пошкоджень. Завдяки надійності, такі моделі можуть використовуватися протягом тривалого часу без втрати експлуатаційних властивостей.
  3. Використання з різнотипними приманками. Джиг-головка 120° призначена для лову з м'якими та жорсткими гумовими та силіконовими рибками, воблерами тощо. Завдяки цьому виріб дозволяє вибрати відповідну тактику вилову.
  4. Ефективність оснащення. Джиг-головка 120° — перевірений часом інструмент для лову хижої риби. Завдяки формі та вазі, снасть дозволяє робити точний закид, вести вилов як на дні, так і у вільній воді.

Це лише деякі з маловідомих особливостей джиг-головки 120°. Виріб — незамінний інструмент для спінінгістів, які бажають підвищити ефективність вилову риби.

Джиг головка 120 градусів ціна у Дніпрі

Джиг головка 120 градусівЦіна
Джиг-головка 120° DS Barbarian №10/0 чорнийвід 84 грн.
Джиг-головка 120° DS Barbarian №10/0 свинецьвід 93 грн.