Грузило дроп шот

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: DSV
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Дроп-шот СВИНЕЦЬ
від 29грн
за упаковку
Код: DB
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Дроп-шот ЧОРНИЙ
від 45грн
за упаковку
Код: DW
Інші кольори:
Вольфрам
Чорний
Дроп-шот  ВОЛЬФРАМ
від 14грн
за упаковку
Код: DW
Інші кольори:
Вольфрам
Чорний
Дроп-шот  ВОЛЬФРАМ чорний
від 16грн
за упаковку
Грузило дроп шот

Краща дроп шот оснастка

Застосування якісних матеріалів для виробництва риболовної оснащення гарантує її тривалу, безперебійну роботу. Дроп шот на окуня ви можете замовити на нашому сайті, де завжди знайдеться відповідна оснащення для рибалок з будь-яким стилем і уподобаннями. Виробництво виробів здійснюється на сучасному обладнанні, тому про технічні характеристики аксесуарів можна не переживати. Дроп шот на судака ми доставимо в найстисліші терміни, щоб ви могли перевірити його в справі під час наступної вилазки до водойми.

Купити снасть дроп шот

Особливості конструкції оснастки забезпечують відмінний політ, а подовжена форма дозволяє уникнути зачепів на кам'янистому дні або брівках. Інтернет-магазин Дніпро-Свинець придбав заслужену репутацію, так як завжди уважно ставиться до побажань покупців і якості продукції. Каталог дозволяє знайти саме таке оснащення, яка ідеально підійде для лову на вашому улюбленому водоймі.

Таку оснастку слід використовувати там, де джиговая проводка показала не найкращі результати. Щоб досягти високої ефективності, використовуючи дроп шот на щуку, необхідно підтримувати оснащення в вертикальному положенні. Це дозволить зберегти гру в водоймах з течією. Використовуючи класичний джиг, отримати такий результат не вдасться. У підсумку можна говорити про те, що дана оснащення куди більш уловиста, ніж її аналоги.

Дроп шот використовується в самих різних місцях:

  • в закоряженних зонах;
  • в ямах;
  • в місцях, де висока ймовірність зачепа.

Дроп шот має здатність переступати завали, що забезпечує більш простий і комфортний лов. Головним моментом в застосуванні такого оснащення є наявність досвіду, який дозволить досягти успіху. Купити її рекомендується тим, хто бажає повернутися з риболовлі з окунем, судаком і іншими видами хижої риби. Цікава гра приманки може привернути увагу навіть досвідченої щуки. Монтаж оснащення потрібно проводити з урахуванням того, які хижаки водяться в водоймі, так як щука цілком здатна перекусити основну волосінь повідця.

Якщо вибирати оснащення від виробника, якому можна в повній мірі довіряти, то це дозволить отримати відразу кілька переваг. В першу чергу мова йде про те, що приманка постійно розташована на одній глибині, що не залежить від перебігу та особливостей поверхні дна. Активна робота снасті дозволяє привернути увагу і домогтися атаки навіть самої ледачою риби. Грузило для риболовлі постійно контактує з дном, тому від нього піднімаються хмари пилу і мисливець не може втриматися від того, щоб не спробувати схопити приманку. Відсутність зацепов також пов'язано з тим, що приманка розташована близько до волосіні.

Наша компанія випускає продукцію високої якості, в чому ви можете переконатися на власному досвіді. У той же час ціна оснащення робить її покупку вірним рішенням. Ми допоможемо вам підібрати аксесуари для рибного лову, які підвищать її уловістость.

Грузило дроп шот - популярні товари:

Як замовити грузила дроп шот з доставкою по Україні?

Грузило дроп шот ціна у Дніпрі

Грузило дроп шотЦіна
Дроп-шот СВИНЕЦЬвід 29 грн.
Дроп-шот ЧОРНИЙвід 45 грн.
Дроп-шот ВОЛЬФРАМвід 14 грн.
Дроп-шот ВОЛЬФРАМ чорнийвід 16 грн.