Вертлюжки для риболовлі

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Кількість в упаковці
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: vert
Вертлюжок
від 23грн
за упаковку
Код: vertTR
Трубочка з вертлюгом (Gross-line Brass)
від 59грн
за упаковку
Код: vertPH
Вертлюг з підшипником
від 49грн
за упаковку
Код: Sw
Новинка
Вертлюг Rolling Ribbed Swivel BN
від 31грн
за упаковку
Код: Sw
Новинка
Вертлюг Rolling Swivel BN
від 31грн
за упаковку
Код: Sws
Новинка
Вертлюг із застібкою Rolling swivel/Nice Snap BN
від 52грн
за упаковку
Код: Sws
Новинка
Вертлюг із застібкою Rolling swivel/Hooked Snap BN
від 49грн
за упаковку
Код: Sws
Новинка
Вертлюг із застібкою Interlock Match Snap
від 44грн
за упаковку
Код: AC
Новинка
Вертлюг із застібкою Long Q-shaped Swing Snap
від 44грн
за упаковку
Код: AC
Новинка
Вертлюг із застібкою Long Q-shaped Swing Snap with Solid Ring
від 57грн
за упаковку
Вертлюги

Що таке вертлюжок для риболовлі і навіщо він потрібний рибалкам? Це пристосування, яке захищає повідець або волосінь від перекручування при лові риби вудкою. Такі неприємні ситуації особливо часто трапляються на ділянках зі швидким потоком. Вертлюжок рятує ситуацію, не допускає перекручування. Виріб може виготовлятися з латуні, нержавіючої сталі та інших подібних матеріалів. Моделі мають форму барила або циліндра.

Вертлюжки для риболовлі: пристрій снасті

По суті, вертлюг рибальський — це пристрій, що обертається, невеликого розміру. Він з'єднує основну волосінь з повідцем або кінцевою частиною. Елемент складається з подвійних, потрійних металевих кілець, які з'єднуються зі стволом, що обертається. Два кільця дозволяють легко прикріпитися до основної волосіні та повідця. Відповідно, ствол, що обертається, дає можливість вільно обертати прикріплений повідець або кінцеву частину. Такі вертлюги для риболовлі ефективно діють як важелі повороту. Вони дозволяють прикріпленій приманці або наживці вільно переміщатися у воді. При цьому не перекручуючи волосінь.

У нашому інтернет-магазині Svinets в Україні можна купити вертлюжки для риболовлі в асортименті. При необхідності проконсультуємо правила монтажу елемента. Запропонуємо найкращий вертлюг для риболовлі, відправимо товар з доставкою.

Купити вертлюги для риболовлі: переваги

У нашому магазині є вертлюги рибальські на підшипниках — пристосування, які обертаються швидше та легше. Вони подібні до традиційних моделей. Тим не менш, мають більш просунуті характеристики. До переваг таких моделей можна віднести можливість запобігання перекручуванню волосіні. При цьому прикріплена приманка або наживка вільно обертаються у воді, не створючи жодних перешкод. Особливість важлива при використанні оснастки, яка постійно обертається, перебуваючи у воді. Це може бути:

  • вбудовані блесни;
  • спіннербайти;
  • девони;
  • тейл-спінери тощо

Скручування волосіні призводить до утворення вузлів, її сильному заплутуванню. Скрученість нитки суттєво зменшує дальність та точність закидання. Сильно ускладнює плавне вилучення приманки або наживки.

Рибальський вертлюжок вважається універсальним. Він використовується у різних ситуаціях. Незалежно від того, чи ловите ви в прісній або морській воді, з берега або з човна, вертлюжки допомагають покращувати якість закидання і вилову. Рибалки, що користуються такими пристроями, відзначають, що скручування волосіні суттєво зменшується. Забезпечується природніша подача приманки або наживки, що важливо для гарного улову.

У продажу є кілька різновидів вертлюжків. Найефективніші на шарових підшипниках. Вони плавно обертаються, можуть використовуватись для великої промислової риби. Поворотні моделі простіші за конструкцією. Вони також ефективні для зменшення перекручування волосіні, але використовуються для дрібних видів риб.

Перед вибором та підготовкою виробу перевірте його:

  • міцність;
  • розмір;
  • матеріал виробництва.

Це дозволить придбати відповідну модель.

У продажу зустрічаються різнопланові вироби, вони підбираються залежно від виду риби, яку планується виловити. Вироби виготовляються на основі нержавіючої сталі, латуні. Метали стійкі до іржавіння. Вони довговічні, ефективні у процесі вилову.

Вертлюги — це невеликий, але важливий аксесуар будь-якої рибальської снасті. Пристрій перешкоджає перекручування волосіні, забезпечує природну подачу приманки жертві, що збільшує шанси на вдалий улов.

Кожен рибалка повинен мати у своєму розпорядженні вертлюги різних типів, розмірів. Це допоможе зробити риболовлю комфортною та уловистою.

У нашому інтернет-магазині можна зробити замовлення у будь-який зручний час з доставкою додому. Головне, підбирайте відповідні моделі, які влаштовують вас за ціною та якістю.

Як замовити вертлюжки для риболовлі з доставкою по Україні?

Вертлюжки для риболовлі ціна у Дніпрі

Вертлюжки для риболовліЦіна
Вертлюжоквід 23 грн.
Трубочка з вертлюгом (Gross-line Brass)від 59 грн.
Вертлюг з підшипникомвід 49 грн.
Вертлюг Rolling Ribbed Swivel BNвід 31 грн.
Вертлюг Rolling Swivel BNвід 31 грн.
Вертлюг із застібкою Rolling swivel/Nice Snap BNвід 52 грн.
Вертлюг із застібкою Rolling swivel/Hooked Snap BNвід 49 грн.
Вертлюг із застібкою Interlock Match Snapвід 44 грн.
Вертлюг із застібкою Long Q-shaped Swing Snapвід 44 грн.
Вертлюг із застібкою Long Q-shaped Swing Snap with Solid Ringвід 57 грн.