Вертлюжки для риболовлі

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Код: vert
Вертлюжок
від 11грн
за упаковку
Вертлюжки для риболовлі

Вертлюжок: характеристики та особливості застосування

Багато любителів риболовлі задаються питанням, що такевертлюжок.Вертлюжок є спеціальним елементом рибальського оснащення, який перешкоджає перекручуванню волосіні. Вертлюжок виготовляється з дроту, складається з металевого барильця і двох петель. З урахуванням того, що розміри вертлюгов можуть бути різні, кожен рибалка підбирає даний елемент під наявне рибальське оснащення.

У спінінга риболовлі вертлюжок незамінний, оскільки в даному підході до лову риби застосовується котушка, за допомогою якої виконується намотування волосіні. Оскільки приманка прокручується, рухаючись по воді, це може привести до такої проблеми, як перекручування волосіні. Вертлюжок перешкоджає появі таких проблем в процесі риболовлі.

Найчастіше вертлюжок застосовується в наступних випадках:

  • Риболовля з допомогою блешні, що обертається. В даному випадку вертлюжок перешкоджає перекручуванню вертушки.
  • У разі лову риби на відвідної поводок.

Інтернет-магазин Дніпро-Свинець пропонує купити якісні риболовецькі снасті. Ціна навертлюжок,яка представлена відвиробника,відрізняється доступними показниками.

Для чого потрібен вертлюжок? Як застосовується в рибалці?

Вертлюги використовуються у всіх типах риболовлі: відвідні повідки, блешня, воблер, джиг-приманки. Для чого використовують вертлюжок - актуальне питання, яке слід вивчити перед організацією риболовлі:

  • в риболовлі на поплавки вертлюги встановлюються в кінці волосіні;
  • в рибалці з допомогою спінінгів вертлюги підлягають встановленню перед приманкою;
  • при лові з допомогою фідера вертлюжок може встановлюватися в декількох точках;
  • в донної риболовлі вертлюги встановлюються перед повідцем.

Залежно від схеми рибальських снастей і при виникненні ймовірності їх перекручування слід використовувати вертлюги.

Поради щодо використання вертлюжків: на що звернути увагу

У разі необхідності придбання додаткових елементів (вертлюгов) слід вивчити загальну вагу риболовного обладнання. Тонка волосінь з важким вертлюгом, як і товста волосінь з легким вертлюгом, приведуть до проблем під час риболовлі.

При установці вертлюжка слід переконатися в тому, що такий елемент непомітний в воді. Це підвищить шанси на успіх в процесі риболовлі. Безумовно, при придбанні вертлюгов необхідно звернути увагу на відсутність дефектів. Якісна рибальська оснащення представлена в нашому інтернет-магазині.