Грузило ексцентрик

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: XSV
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Ексцентрік (таблетка) СВИНЕЦЬ
від 17грн
за упаковку
Код: XP
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Ексцентрік (таблетка) РОЖЕВИЙ
від 28грн
за упаковку
Код: XR
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Ексцентрік (таблетка) ЧЕРВОНИЙ
від 21грн
за упаковку
Код: XF
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Ексцентрік (таблетка) ФІОЛЕТОВИЙ
від 21грн
за упаковку
Код: XB
Інші кольори:
Свинець
Рожевий (UV)
див. всі кольори
Ексцентрік (таблетка) ЧОРНИЙ
від 21грн
за упаковку
Грузило ексцентрик

Вантажує ексцентрик для риболовлі

Рибалки часто експериментують із снастями, пробують вантаж ексцентрик (таблетка) та інші нестандартні розробки. Грузила використовують з давніх-давен для натягу ниток ткацького верстата. Технологія сподобалася рибалкам і стала активно застосовуватися при вилові риби.

Перші вироби виточували з каменю, пізніше використовували кераміку та метал. Через високу вартість матеріалів почали шукати дешеву альтернативу. Дорогі снасті замінив доступний свинець. З нього випускають ексцентрик вантаж для риболовлі, кулястий, грушоподібний, ковзний та інші види.

Що таке ексцентрик

Для лову риби використовують різні форми снастей. Часто свинець переплавляють самостійно, відливаючи вироби чайними ложками. Однак монтаж саморобного вантажу ускладнюється відсутністю кріплення, і не завжди утримується на волосіні. Заводські вироби легко кріпити на вудку, але крім натягу волосіні вони не виконують жодних функцій.

Грузило для риболовлі ексцентрик (таблетка) – це шматочок свинцю, відлитий у формі таблетки, у верхній площині сплюснутий на конус. У вузькій частині розташований наскрізний отвір, куди вставляються знімні вушка для кріплення. Вага виробу коливається від 3 до 40 г. Виробники пропонують кілька кольорів вантажу, які підбираються в залежності від часу доби, виду риби та інших факторів.

Переваги вантажу ексцентрика

Особливості конструкції посилюють коливання снасті після закидання. Приманка активно розсипається по дну, або поводиться як воблер.

Ексцентрик заманює рибу в будь-яких умовах, температурах та освітленості:

  • грає на дні;
  • чітко позиціонує приманку;
  • має покращені льотні характеристики.

Рибалки радять купити грузило ексцентрик для використання поролонових рибок, силіконових черв'яків та іншої незбалансованої приманки. Після досягнення дна вантаж продовжує крутитися, через що наживка «танце», привертаючи увагу риби.

Де купити свинцеву снасть

«Дніпро-Свинець» випускає ексцентрики різної ваги та забарвлення. У продажу є червоні, чорні, фіолетові, сріблясті вироби та рожеві вантажі, що світяться в ультрафіолеті. Ціна товару залежить від ваги та кількості штук в упаковці.

Ексцентрик (таблетка) свинець продається в роздріб та оптом. В інтернет-магазині діє кілька способів оплати. Замовлення доставляються по всій території України за допомогою пошти чи кур'єра.

Як замовити грузило ексцентрик з доставкою по Україні?

Грузило ексцентрик ціна у Дніпрі

Грузило ексцентрикЦіна
Ексцентрік (таблетка) СВИНЕЦЬвід 17 грн.
Ексцентрік (таблетка) РОЖЕВИЙвід 28 грн.
Ексцентрік (таблетка) ЧЕРВОНИЙвід 21 грн.
Ексцентрік (таблетка) ФІОЛЕТОВИЙвід 21 грн.
Ексцентрік (таблетка) ЧОРНИЙвід 21 грн.