Штопор для силікону

Фільтр
Відсортувати товари:
Меню
Категорії
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: shGR
Скріпка-штопор
від 11грн
за упаковку
Код: SHSIL
Штопор для силікону
від 23грн
за упаковку
Код: SN
Новинка
Штопор для силікону Helix Snap
від 36грн
за упаковку
Штопор для силікону

Штопори для силікону — важливі, часто недооцінені елементи рибальського оснащення. Їхню роль в успішній рибалці з силіконовими приманками важко переоцінити.

Штопор для силікону: основне завдання

Вироби використовуються для надійного кріплення м'яких приманок на гачку. Це важливо з наступних причин. Адже такі снасті через свою м'якість, надмірну рухливість легко зісковзують з гачка при закиданні або проводці. Кріплення ж надійно фіксує насадку, запобігаючи її втраті, збільшуючи ймовірність успішного улову.

Такий елемент забезпечує більш точне, стабільне закидання наживки. Це дозволяє доставити приманку на потрібну відстань, місце, суттєво збільшуючи шанси привернути увагу риби.

Навіщо купувати штопор для силіконових приманок

Одна з конструктивних деталей виробу — внутрішня пружина. Завдяки їй установка насадки на гачок стає набагато швидшою, зручнішою. Це дозволяє рибалці заощадити час, зосередитися на вилові, не відволікаючись на деталі, що дратують увагу.

При використанні снасті з пружиною мінімізується ризик пошкодження м'якого силікону, забезпечується його збереження. Це особливо важливо, оскільки подібні наживки легко ушкоджуються через грубе поводження.

Деякі моделі виконують функцію вантажу. Вони допомагають штучній наживці поринати на потрібну глибину. Крім того, вантаж дозволяє такій наживці імітувати рух живої рибки, що робить її привабливішою для хижаків:

  • щуки,
  • окуня,
  • судака,
  • сома.

А це особливо корисно при лові на дні.

За допомогою штопора-вантажу можна легко регулювати глибину, на якій знаходиться приманка. Це дозволяє адаптувати снасть до поточних умов, переваг виловлюваної риби.

Штопори для силікону: як вибрати

У нашому інтернет-магазині штопор під силікон доступний у різних розмірах, виготовляється з кількох видів матеріалів. Вибір відповідного виробу залежить від конкретних потреб рибалки, характеристик м'яких наживок.

Вибір розміру залежить від параметрів, форми снасті, що використовується. Великі важкі наживки вимагають використання великих моделей. Ця умова забезпечує надійний монтаж.

Якість та довговічність виробу залежить від використовуваних матеріалів. Високоякісні моделі — міцні, стійкі до іржавіння метали — нержавіюча сталь або алюміній.

Для максимальної безпеки рекомендується дотримуватися деяких порад при використанні штопора для силікону.

Правильне встановлення

Переконайтеся, що наживка ретельно нанизана на гачок, надійно закріплена за допомогою штопора для силіконових приманок. Це запобігатиме її сповзанню під час закидання.

Регулярна перевірка

Періодично перевіряйте стан усієї конструкції, щоб уникнути порушення цілісності або зносу. Замінюйте кріплення, якщо воно втратило ефективність роботи.

Дотримання правил безпеки

При використанні штопора з пружиною для силікону будьте обережні — уникайте травматичних ситуацій. Працюйте з аксесуаром акуратно, особливо під час монтажу, зняття з приманки.

Такі моделі для надійного монтажу штучної снасті можна придбати в нашому інтернет-магазині Svinets, що реалізує рибальське приладдя. Ціна залежить:

  • від бренду;
  • матеріалу;
  • наявності додаткових функцій (наявність вантажу).

У середньому, надійну модель можна придбати за цікавою ціною. І це буде інвестицією в успішну рибалку.

Правильний вибір виробу, вміле використання зроблять вилов риби приємним, успішним заняттям. Тому замовляйте виріб вже сьогодні, щоб завтра порадувати себе смачною рибкою!

Штопор для силікону ціна у Дніпрі

Штопор для силіконуЦіна
Скріпка-штопорвід 11 грн.
Штопор для силіконувід 23 грн.
Штопор для силікону Helix Snapвід 36 грн.