Повідці для риболовлі

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Кількість в упаковці
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: CHM
Повідець DS
від 179грн
за упаковку
Код: AFW17
Повідець AFW 1х7
від 29грн
за упаковку
Код: AFW19
Повідець AFW 1х19
від 43грн
за упаковку
Код: L-70
Новинка
Повідець FLUOROCARBON LEADER
від 40грн
за упаковку
Код: L-20
Новинка
Повідець SECURITY STEEL 1x7 LEADER
від 37грн
за упаковку
Повідці

Повідці для риболовлі призначення пристосування

Сьогодні повідець для риболовлі є головною складовою кожного оснащення, він виконує різні функції, які покращують результативність риболовлі та сприяють підвищенню чутливості снасті. Процес вибору повідця для спінінга чи вудки досить серйозний. Адже жодна рибалка не обійдеться без цього пристосування, тим більше якщо йдеться про лов хижака, такого як щука.

Однією з головних завдань повідця є захист волосіні або оснастки від зубів хижої риби, запобігання ранньому зношування при зачепах або проходженні перешкод у вигляді черепашок, яких надто багато на дні річок, озер.

Поводком називається один з елементів рибальського оснащення, за допомогою якого виведення риби відбувається без втрати дорогих снастей. Досить часто його застосовують для лову риби на вудку або спінінг.

Головне призначення повідця таке:

  • сприяє маскуванню гачків з наживкою, оскільки має менший розмір, ніж у волосіні. Для забезпечення додаткового маскування рекомендується вибирати матеріал повідця відповідно до кольору води, де відбуватиметься лов;
  • за рахунок маленького діаметру наживка стає більш натуральною та рухливою. Тим самим природніше імітувати живу рибу, приманюючи таким чином видобуток;
  • сприяє зміні наживки. Можна оперативно вибирати правильний тип снасті під конкретний вид риби.

Види повідців для риболовлі

Неможливо уявити лов хижої риби без спеціального повідця. При виборі головне брати до уваги матеріал виготовлення, оскільки від нього залежить улов. Адже якщо виріб не досить міцний, тоді хижак зможе відкусити приманку. Усього поділяють декілька матеріалів, з яких виготовляється повідець:

  • флюорокарбон. Він стійкий до знижених температур, тому його можна використовувати не лише влітку, а й у зимовий період. Для того, щоб отримати видобуток, рибалка пов'язує петлі і робить спеціальні вузли. Гнучкість повідця дозволяє не використовувати додаткові елементи;
  • сталь. Металевий виріб є досить поширеним. Його часто використовують для спінінгового лову;
  • вольфрам. Вироби з такого матеріалу не мають достатнього ступеня жорсткості. Цей вид застосовують для лову на живця;
  • титан. Не зазнає корозії, має достатній термін експлуатації. Такий варіант здатний витримувати лов хижаків.

Для того, щоб вдалася зимова рибалка, досить часто використовують відвідний повідець. Він допомагає ловити рибу у глибині льоду. Завдяки такому пристосуванню в суворий зимовий час можна зловити не лише спокійну рибу, а й хижака. Таке оснащення працює навіть у бурхливій воді. Залежно від виду риби, необхідно підбирати вузли, щоб вони могли утримати видобуток.

Як замовити повідці для риболовлі?

Перш ніж купити повідець для риболовлі, необхідно визначитися, для якого лову ви вибираєте його морський або річковий. Від цього залежатиме, який вид повідця краще вибрати, а також його матеріал. Сьогодні купити повідець для риболовлі в Україні можна на сайті компанії Дніпро-Свинець. Можливість зробити онлайн замовлення допомагає вибрати потрібний виріб, не виходячи із дому. Якщо у вас є питання або ви не можете визначитися з вибором, менеджер компанії надасть всю необхідну інформацію і допоможе в оформленні товару. Біля кожного товару можна побачити точну ціну. Доставка виконується по Україні. Придбати товар можна не тільки в роздріб, а й оптом.

Як замовити повідці для риболовлі з доставкою по Україні?

  • Оформити замовлення онлайн на нашому сайті
  • За телефоном: +38(098)198-99-79

Повідці для риболовлі ціна у Дніпрі

Повідці для риболовліЦіна
Повідець DSвід 179 грн.
Повідець AFW 1х7від 29 грн.
Повідець AFW 1х19від 43 грн.
Повідець FLUOROCARBON LEADERвід 40 грн.
Повідець SECURITY STEEL 1x7 LEADERвід 37 грн.