Грузило токіо-ріг

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: YF
Топ продаж!
Інші кольори:
Фіолетовий
Свинець
Токіо-ріг ФIОЛЕТОВИЙ
від 31грн
за упаковку
Код: YSV
Інші кольори:
Фіолетовий
Свинець
Токіо-ріг СВИНЕЦЬ
від 27грн
за упаковку
Грузило токіо-ріг

Практичне грузило токіо ріг

Токіо ріг являє собою популярний вантаж серед рибалок, які добре розбираються в оснащенні. Особливістю даної продукції від виробника, знаменитого своєю якістю товарів, є хороше пробиття рослинності, після чого грузило починає захоплювати за собою приманку. Використовувати його можна навіть в місцях, де розташовується велика кількість корчів і інших перешкод. Саме ці ділянки водойм найчастіше вибирають різні хижаки. Відмінні польотні якості зробили оснастку вкрай популярною серед українських рибалок.

Вантаж токіо ріг гарантує контроль за дном при рівномірній проводці. Рибак постійно відчуває грань між волочінням і відривом від дня водойми. Коли вантаж починає волочитися, за ним утворюється муть, яка не заважає сприйняттю приманки хижаком. Це дозволяє імітувати процес годування риби, не викликаючи підозр у зачаївся підводного мисливця.

Замовити токіо ріг монтаж

Рибальський інтернет-магазин Дніпро-Свинець постійно розширює власний асортимент аксесуарів для риболовлі, якими можуть скористатися всі бажаючі. Вам лише потрібно повідомити менеджера про своє рішення будь-яким зручним способом, щоб відправка замовлення була здійснена без зволікань.

На сьогоднішній день не існує строгих стандартів щодо ваги використовуваного грузила. Все буде залежати від того, наскільки глибоким є водойма і наскільки високий трав'яний покрив. При виборі вантажу також звертайте увагу на захаращеність дна. Якщо закріпити кілька вантажів, це дозволить отримати додатковий шум, що може виявитися корисним для рибалки. При необхідності завжди можна збільшити вагу вантажу, випрямивши дріт і додавши ще один елемент. Після проведеної операції досить знову загнути дріт, привівши вантаж в початкове положення.

Токіо ріг купити можна для спільного використання з різними силіконовими приманками. Актуальними серед рибалок залишаються:

черви;
твістери;
кракозябри.
Найкраще використовувати вантаж в місцях, де між суцільною донної рослинністю є прогалини. Також він підійде там, де трав'яне покриття має невелику висоту. Оснащення стане відмінним вибором для лову на кам'янистому водоймі, дно якого вистелено черепашником, піщаником або галечником. Наявність сміття на дні не є перешкодою для застосування грузила. Токіо ріг відмінно підходить і для водойм, де дно має серйозні перепади по глибині.

Кожен монтаж такого вантажу має свої особливості, на які потрібно звертати увагу. Рибалці необхідно уважно стежити за швидкістю руху і вибирати амплітуду ривків відповідно до тієї рибою, яку він бажає зловити. Купити вантаж токіо ріг встигли багато рибалок, які залишилися задоволені своїм вибором. Це не дивно, якщо врахувати, що ціна виробів залишається невисокою.

Грузила токіо-ріг - популярні товари:

Як замовити грузила токіо-ріг з доставкою по Україні?

Грузило токіо-ріг ціна у Дніпрі

Грузило токіо-рігЦіна
Токіо-ріг ФIОЛЕТОВИЙвід 31 грн.
Токіо-ріг СВИНЕЦЬвід 27 грн.