Флюорокарбон, волосінь

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: FLFC
Флюорокарбон Sunline Siglon FC
від 156грн
за упаковку
Код: FLC
Топ продаж!
ФЛЮОРОКАРБОН DS
від 86грн
за штуку
Код: SH-OR
Шнур Sunline Siglon PE х4
від 500грн
за упаковку
Код: FLFC
Новинка
Волосінь Intech HIT
від 25грн
за упаковку
Код: FLFC
Новинка
Волосінь Intech Tournament Fееder N Leader
від 25грн
за упаковку
Флюорокарбон, волосінь

Флюорокарбон – це спеціальний матеріал, який використовується у різних сферах, у тому числі рибалці. Він відрізняється високою стійкістю до хімічних впливів, а також стійкістю до УФ-променів, маючи досить низьку щільність. Флюорокарбонова волосінь – прозора, з високою міцністю, менш помітна, але цілком здатна справлятися з великою рибою без ризику обриву волосіні.

Особливості флюорокарбону для риболовлі

Флюорокарбон дуже популярний серед рибалок, завдяки своїм характеристикам. Багато досвідчених рибалок радять флюорокарбон купити заздалегідь, щоб він завжди був у вашій рибальській сумці. Що ж відрізняє його від інших видів волосіні:

  1. Прозорість у воді. Це робить його менш помітним, що дуже важливо при лові мирної риби з обережною поведінкою або в чистих водоймах, де вона поводиться підозріло.
  2. Нейтральна плавучість. Даний вид волосіні практично не тоне і знаходиться у воді на одній глибині з приманкою або наживкою, що допомагає досягти природнішого уявлення рибальської приманки.
  3. Висока міцність. Він має гарну міцність на знос і дозволяє справлятися з великими рибами, а також стійкий до абразивних ушкоджень.
  4. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Флюорокарбон менш схильний до руйнування під впливом ультрафіолетових променів, ніж деякі інші види лісок, наприклад нейлонові.
  5. Низьке водопоглинання. Його властивості не змінюються при зануренні, оскільки він практично не вбирає воду. Це чудово підходить за холодних умов, коли інші матеріали можуть піддаватися впливу вологи та замерзати.
  6. Стійкість до хімічних впливів. Він стійкий до різних хімічних впливів, таких як солона вода, що робить його придатним для використання у різних умовах риболовлі.
  7. Малий діаметр. Менший розмір у порівнянні з ліскою з традиційного нейлону при тій же міцності дозволяє більш тонко налаштовувати снасті, а також використовувати легкі приманки.

Важливо використовувати правильні вузли для з'єднання флюорокарбону з ліскою, повідками або гачками, щоб уникнути його небажаного роз'єднання під час лову риби.

Де купити флюорокарбон в Україні

Враховуючи переваги, ціна волосіні з флюорокарбону може бути значно вищою, і продаватися лише у спеціалізованих магазинах. У нашому інтернет-магазині Svinets є можливість замовити весь необхідний інвентар для якісної риболовлі зі швидкою доставкою. Вибирайте його відповідно до типу риболовлі, умов навколишнього середовища та цільових видів риби. Тут є як класичні снасті, так і новинки, якими ми намагаємось здивувати клієнтів.

Ліска флюорокарбон: види

Ліску з флюорокарбону часто використовують при лові різних видів риби, особливо тієї, що найбільш чутлива. Існують різні типи волосіні з тими властивостями, які підходять для лову певної риби. Крім звичайної флюорокарбонової волосіні, використовують також лідери з флюорокарбону, волосінь для морської риболовлі, волосінь зі збільшеною прозорістю, а також для щуки та інших хижих риб. Є також флюорокарбон повідковий, тобто певна ділянка волосіні, яку використовують як повідець для риболовлі. Повідці відіграють важливу роль у процесі риболовлі, де риба дуже обережна при прийомі приманки та дуже чутлива до наявності повідця.

Флюорокарбон на сайті Дніпро-Свинець:

Як замовити флюорокарбон з доставкою по Україні?

Флюорокарбон, волосінь ціна у Дніпрі

Флюорокарбон, волосіньЦіна
Флюорокарбон Sunline Siglon FCвід 156 грн.
ФЛЮОРОКАРБОН DSвід 86 грн.
Шнур Sunline Siglon PE х4від 500 грн.
Волосінь Intech HITвід 25 грн.
Волосінь Intech Tournament Fееder N Leaderвід 25 грн.