Джиг-ріг

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: ISV
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець
Чорний
див. всі кольори
Джиг-ріг СВИНЕЦЬ
від 27грн
за упаковку
Код: IB
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець
Чорний
див. всі кольори
Джиг-ріг ЧОРНИЙ
від 41грн
за упаковку
Код: IR
Інші кольори:
Свинець
Чорний
див. всі кольори
Джиг-ріг ЧЕРВОНИЙ
від 41грн
за упаковку
Код: IW
Топ продаж!
Інші кольори:
Чорний
Вольфрам
Джиг-ріг ВОЛЬФРАМ чорний
від 26грн
за упаковку
Код: IW
Інші кольори:
Чорний
Вольфрам
Джиг-ріг ВОЛЬФРАМ
від 18грн
за упаковку
Код: ISO
Джиг-ріг ПІДВІСКА
від 24грн
за упаковку
Код: QF
Інші кольори:
Свинець
Чорний
див. всі кольори
Джиг-ріг гранований ФІОЛЕТОВИЙ
від 48грн
за упаковку
Джиг-ріг

Джиг-риг: головні види та переваги

Вперше джиг ріг з'явився в Америці. Головне його призначення полягало в особливому лові північноатлантичного окуня. У наші дні оснастка універсальна. Такий вид оснастки досить часто застосовують для того, щоб ловити рибу у складних ділянках, де практично не видно дна. Він допомагає запобігти зачепам, усадці виробу, обривам. Також відбувається покращення проводки дном.

Джиг ріг використовують у водоймах, де багато чагарників, а також сильно замулене дно. До головних переваг цього пристрою можна віднести:

 • легкість використання, не потрібно мати жодних додаткових знань;
 • ловити рибу можна у водоймах різної глибини;
 • можна швидко приманювати рибу;
 • можна легко змінити вагу грузила;
 • має хороші польотні показники та високу прохідність.

Монтаж джиг-риг

Є кілька видів монтажу джиг-ригу. Процес виготовлення залежить від того, наскільки складною буде прохідність, а також від дальності занедбаності. Стандартна нескладна конструкція, наприклад для лову судака, виготовляється з таких елементів:

 • вантажило з вольфраму або свинцю;
 • приманка із силікону;
 • застібка;
 • гачок;
 • скручування (струна).

Оснастка з'єднує в собі кільце, застібку, а також вантаж джиг риг разом із приманкою. Насамперед необхідно відкрити застібку та одягнути грузило. Після цього потрібно закріпити на гачку. Якщо рибалка відбувається у сильно забруднених водоймах, краще вибрати офсетний гачок. Досить складний варіант складається з двох кілець. Це робить силікон рухливим, привабливим водним жителям.

Велика різноманітність проводки привертає увагу початківців та досвідчених рибалок до джиг риг. Приманка настільки ефективна, що протягом можна ловити навіть хижака, наприклад, такого як щука. При лові не варто поспішати, не потрібно сильно крутити котушку. Необхідно повільно опускати на дно приманку. Її довжина залежатиме від виду риби. Для щуки, судака варто вибирати габаритні моделі близько 5-6 дюймів.

У порівнянні з класичною моделлю джиг-ринг відноситься до більш універсальних видів. Його монтаж можуть виконати навіть спінінгісти-початківці. Для цього не потрібно використовувати додаткові інструменти чи робити складні вузли. Навіть новачок може впоратися із цим завданням швидко. Така снасть вважається особливо корисною навесні та восени.

Види проводки джиг-риг

Для того, щоб отримати великий улов, необхідно підібрати правильну техніку проводки. Усього відрізняють кілька видів:

 • Ступінчастий. Після усадки приманки на дно необхідно різко зробити близько 2-х підмотування. Між кожним ривком має пройти до 5 секунд;
 • волочіння. Коли грузило буде опущене на дно, необхідно починати повільно тягнути приманку по дну, таким чином привертаючи увагу риби;
 • рівномірний. Після закидання потрібно повільно і безперервно піднімати оснастку;
 • улов на місці. Завдяки взмаху вудилища приманка починає ворушитися, проте волосінь при цьому залишається на місці і не підтягується.

Де можна придбати джиг-риг?

Сьогодні купити джиг-риг можна онлайн на сайті інтернет-магазину Дніпро-Свинець. Продукція для риболовлі розділена за рубриками, тому знайти потрібну модель буде легко. Тут представлений асортимент виробів, де можна вибрати як стандартний варіант, так і мікроджиг риг. На сайті є фільтр, завдяки якому легко підібрати потрібний матеріал та колір. Купити вантаж джиг риг можна онлайн на сайті або зателефонувавши за номером телефону. Оформити онлайн замовлення можна будь-коли. Однак обробка замовлення відбувається у порядку черги згідно з графіком роботи магазину. Доставка здійснюється по території України без затримок та запізнень. Це допомагає клієнтам вчасно отримати замовлення.

Як замовити Джіг-Ріг з доставкою?

 • Оформити замовлення онлайн на нашому сайті
 • За телефоном: +38 (098) 198-99-79

Джиг-ріг ціна у Дніпрі

Джиг-рігЦіна
Джиг-ріг СВИНЕЦЬвід 27 грн.
Джиг-ріг ЧОРНИЙвід 41 грн.
Джиг-ріг ЧЕРВОНИЙвід 41 грн.
Джиг-ріг ВОЛЬФРАМ чорнийвід 26 грн.
Джиг-ріг ВОЛЬФРАМвід 18 грн.
Джиг-ріг ПІДВІСКАвід 24 грн.
Джиг-ріг гранований ФІОЛЕТОВИЙвід 48 грн.