КУЛЯ ковзаюча

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: SSV
Куля ковзаюча СВИНЕЦЬ
від 17грн
за упаковку
Код: SW
Новинка
Куля ковзаюча ВОЛЬФРАМ
від 29грн
за упаковку
КУЛЯ ковзаюча

Ковзний вантаж куля

Ковзний вантаж під назвою куля — тип рибальського грузика, що імітує форму кулі. Його подовжена конічна конструкція сприяє кращій обтічності, прохідності, що робить ковзне грузило кулю відмінним інструментом для вилову водоплавних у місцях із щільною рослинністю: водоростями, корчами. Снасть у формі кулі гарантує, що волосінь не заплутається при витягуванні її через густу підводну поросль або інші підводні перешкоди.

На відміну від сферичного вантажу, така модель має покращену обтічність, яка знижує її контакт з перешкодами. На тих складних ділянках, де кругле грузило могло застрягти — витягнута снасть ковзає повз будь-які перешкоди, вміло обійде підводне сміття. Вдала конструкція значно зменшує ймовірність зачепів.

Коли варто купити ковзаючий вантаж куля

Представлена ​​модель — це не зовсім звичайне рибальське свинцеве грузило. Виріб відрізняє оригінально виконаний наскрізний отвір його осі. Воно виконує найважливішу функцію — полегшує кріплення вертлюжків. На відміну від традиційних сферичних грузиків, витягнута конструкція ковзаючого грузила "куля" забезпечує неперевершену обтічність, відмінну прохідність. Зменшення кількості зачепів за підводні перешкоди дозволяє легко долати складні підводні рельєфи.

Уявіть собі ситуацію: ви закинули волосінь і терпляче чекаєте, коли невловимий короп схопить наживку. Несподівано виникає необхідність змінити приманку. У стандартному оснащенні це було б непростим завданням. Однак на допомогу приходить вантаж куля, що ковзає. Відмінна перевага якого — знімні рамки. Така особливість дозволяє без особливих зусиль замінити приманку, не порушуючи роботу всієї оснастки. Особливість забезпечує вміле та швидке приманювання хитрого коропа.

Для полювання на коропових така модель грузиків — справжня знахідка. Витончена конструкція моделі зводить до мінімуму опір води, дозволяючи приманці ковзати по глибині:

  • швидко;
  • просто;
  • без вимушених зупинок.

Свобода швидкої зміни приманок — моментальна адаптація до переваг розбірливого коропа, що постійно змінюються. Зниження ризику зачепу означає, що ви витрачатимете більше часу на приманку риби, менше часу на розплутування оснастки від підводних перешкод.

Ковзний груз куля — великий улов коропових

Грузики-кулі виготовляються зі свинцю. Цей метал був обраний не випадково, він має ряд переваг:

  1. Висока щільність. Завдяки цьому вироби маленькі, компактні, а значить, не лякають рибу, не створюють перешкод при закиданні.
  2. Доступна вартість. Свинець — один із найдоступніших матеріалів для виготовлення грузиків. Це робить риболовлю доступнішим хобі.
  3. Свинцеві грузики-кулі підходять для «Каролінського» та «Техаського» обладнання. Ці два види оснастки вважаються одними із найпопулярніших серед рибалок. Їх особливість полягає у вільному русі вантажу ліскою.

У поєднанні з офсетним гачком такий грузик-куля значно спростить лов у важкодоступних місцях, де багато корчів, каміння, рослинності. Завдяки маленькому розміру, унікальній формі, снасть зі свинцю легко проникає у траву, водні рослини та інші укриття, де часто ховаються хижаки. Це дає рибалці перевагу, що дозволяє ловити водоплавний видобуток навіть у найскладніших умовах.

Замовляйте снасті у нашому інтернет-магазині Svinets за цікавою ціною. Вироби продаються у наборах по 10 шт. Моделі відрізняються за вагою. Продаються у зіп-мішках.

КУЛЯ ковзаюча ціна у Дніпрі

КУЛЯ ковзаючаЦіна
Куля ковзаюча СВИНЕЦЬвід 17 грн.
Куля ковзаюча ВОЛЬФРАМвід 29 грн.