Грузило клик

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Код: VB
Топ продаж!
Інші кольори:
Чорний
Фіолетовий
Клик ЧОРНИЙ
від 21грн
за упаковку
Код: BLV
Новинка
Інші кольори:
Чорний
Фіолетовий
Клик ФІОЛЕТОВИЙ
від 21грн
за упаковку
Грузило клик

Грузило під назвою ікол представляє інтерес для рибалок-аматорів, а також професіоналів. Цей функціональний пристрій дозволяє ефективно ловити рибу джиг-методом у різних водоймах. Модель відрізняється зручністю, простотою використання. Її конструкція дає низку переваг у порівнянні з традиційними грузилами.

Що таке грузило клик

Модель є розбірним пристроєм для оснащення джиг-снастей у рибалці. Воно складається з двох основних компонентів: металевого корпусу, а також вставного дротяного каркасу.

Корпус виробу виконаний методом лиття із високощільного свинцю зі складним рельєфом поверхні. Зовні він дійсно нагадує форму зуба або ікла хижої тварини. Така незвичайна конструкція забезпечує відмінні аеродинамічні властивості, стабільне падіння протягом.

Окрім основного корпусу в конструкції використовується дротяний каркас. Він легко витягується з виробу. Призначений для закладу на нього рибальського гачка. У каркас можна встановлювати гачки:

одинарні,

подвійні,

потрійні.

Залежно від умов риболовлі.

Як вибрати грузило клик

Розмір, вага. Грузила випускають із вагою від 5 до 50 грам. Залежно від глибини водоймища, сили течії та розміру риби підбирайте оптимальний варіант.

  • Форма корпусу. Розрізняють прохідні довгасті, компактні, тонкі, об'ємні версії. Вибирайте найкраще під ваші умови.
  • Тип гачка. Враховуйте, на яку рибу ловитимете, вибирайте одинарний, подвійний або потрійний гачок у грузилі.
  • Колір забарвлення. Для каламутної води краще вибрати яскраві кольори, для чистої — натуральні кольори металу.
  • Виробник. Віддавайте перевагу перевіреним брендам, які гарантують якість.

Облік цих нюансів дозволить правильно підібрати версію вантажу, що на 100% підходить під ваші завдання з риболовлі.

Переваги грузила клик

Модель має низку істотних переваг у порівнянні з традиційними моделями грузил для джигової риболовлі:

Зручність зміни оснастки. Завдяки розбірній конструкції можна швидко змінювати гачки залежно від умов лову. Немає необхідності перев'язувати повідці.

Універсальність. Клик можна використовувати з будь-якими типами повідців для джиг-рибалки — монострічками, плетінками, кевларовою ліскою. Легко комбінувати з додатковими елементами (намистинами, стопорами тощо)

Функціональність. За рахунок аеродинамічності вантаж стабільно тримається протягом, не зачіпляється за перешкоди. Ергономічна форма сприяє надійному зачепленню гачка в рибі.

Якість свинцю. Матеріал, що використовується для виливки, відрізняється високою щільністю, міцністю, стійкістю до деформацій і сколів.

Економічність. Незважаючи на всі переваги, вартість "Клика" цілком демократична. А з огляду на тривалий термін служби використання такого вантажу вигідне в довгостроковій перспективі.

Купити грузило клик — грамотний вибір для риболовлі завдяки своїй зручності, універсальності, функціональності, економічній доцільності. Виріб дозволяє ефективно ловити велику рибу, отримувати задоволення від процесу.

Як використовувати

Застосування цього функціонального грузила для джиг-рибалки досить просте. Воно не викликає труднощів. Послідовність дій наступна: виберіть потрібний тип гачка — одинарний, подвійний або трійник — залежно від розміру та виду риби, а також умов лову. Вийміть з корпусу вантажила для риболовлі дротяний каркас. Для цього акуратно підтягніть його збоку моделі, наприклад, плоскою викруткою.

Вдягніть вибраний гачок на дротяну основу, простягнувши його крізь вушко. Розташуйте гачок по центру, надавши йому потрібне положення — вертикальне, горизонтальне.

Вставте каркас із підвішеним гачком назад у паз корпусу. Якщо конструкція трохи туго входить, акуратно підтиснути дрот плоскогубцями. Протягніть верхнє вушко виробу через повідець. Затягніть вузол. Ви можете відразу підвісити намистину, оперення або додатковий стопор.

Закиньте рибальські снасті з цим вантажем у водойму, використовуючи спінінг відповідного тестового навантаження. Проведіть приманку, виконуючи характерну для джигу проводку.

Після купівлі виробу в інтернет-магазині Svinets за цікавою ціною, правильною підготовкою в Україні можна приступати до успішного лову великої хижої риби на воблер або силікон із застосуванням зручного розбирального вантажу клик. Вдалої риболовлі!

Грузило клик ціна у Дніпрі

Грузило кликЦіна
Клик ЧОРНИЙвід 21 грн.
Клик ФІОЛЕТОВИЙвід 21 грн.