Грузило-головка штопор

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: TSV
Інші кольори:
Свинець
Фіолетовий
див. всі кольори
Головка-штопор СВИНЕЦЬ
від 22грн
за упаковку
Код: TF
Топ продаж!
Інші кольори:
Свинець
Фіолетовий
див. всі кольори
Головка-штопор ФІОЛЕТОВИЙ
від 29грн
за упаковку
Код: TB
Інші кольори:
Свинець
Фіолетовий
див. всі кольори
Головка-штопор ЧОРНИЙ
від 29грн
за упаковку
Код: TSV2
Інші кольори:
Свинець
Фіолетовий
див. всі кольори
Головка-штопор вухатий
від 32грн
за упаковку
Грузило-головка штопор

Замовити вантаж-головка штопор

На ринку рибальського оснащення можна знайти вантажі різних форм і розмірів. В результаті рибалці досить уважно ознайомитися із запропонованими варіантами, щоб знайти серед них оптимальне рішення. Грузило штопор набув високої популярності, оскільки має відмінні експлуатаційні характеристики. Монтаж вантажу досить простий, що заважає йому забезпечувати надійну фіксацію. Для цього застосовується американка замість скручування або кілець. Інтернет-магазин Дніпро-Свинець пропонує продукцію, яка однозначно заслуговує на вашу увагу і дозволяє багаторазово збільшити улов.

Використовуючи зручний монтаж вантажу, вам буде простіше переставляти трійник на іншу головку, а також підібрати відповідний розмір трійника. Максимальне навантаження монтажу дозволяє йому витримати до 30 кг ваги. Для виробництва фурнітури використовують нержавіючу сталь, тому корозійні процеси повністю виключені. Вантаж штопор від виробника служитиме своєму власнику максимально довго, що дозволить заощадити на його заміні.

Замовити якісне оснащення в інтернеті

Найчастіше штопор застосовується на водоймах з гарним дном. За допомогою правильно підібраного трійника підсікання хижої риби стає простим заняттям. Вантаж зазвичай доповнюють силіконовою принадою, яка добре фіксується на місці. Купити вантаж штопор слід вже тому, що якість матеріалів, що використовуються, залишається на найвищому рівні. Свинцева головка дозволяє вибирати між штучними та натуральними приманками.

Використовувати дану оснастку можна для лову риби різними методами:

  • ступінчастою;
  • рівномірною проводкою;
  • тролінгом.

Приманка може рухатися вільніше, завдяки чому результативність риболовлі істотно підвищується. Якщо ви вирішили купити це оснащення, залишайте замовлення на сайті, після чого наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами. Трійник допомагає зробити клювання більш ефективними. Вартість силіконових приманок досить висока, але якісне з'єднання допомагає продовжити термін служби, що стане важливою причиною замовити саме цей виріб. У своєму виробництві ми користуємося сучасними технологіями та матеріалами, а ціна оснащення залишається для клієнтів вигідною. Каталог сайту постійно поповнюється новою продукцією високої якості.

Як замовити вантаж головка Штопор з доставкою?

  • Оформити замовлення онлайн на нашому сайті
  • За телефоном: +38(098)198-99-79

Грузило-головка штопор ціна у Дніпрі

Грузило-головка штопорЦіна
Головка-штопор СВИНЕЦЬвід 22 грн.
Головка-штопор ФІОЛЕТОВИЙвід 29 грн.
Головка-штопор ЧОРНИЙвід 29 грн.
Головка-штопор вухатийвід 32 грн.