Грузило лінивець

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: LSV
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Лінивець СВИНЕЦЬ
від 38грн
за упаковку
Код: LB
Інші кольори:
Свинець
Чорний
Лінивець ЧОРНИЙ
від 45грн
за упаковку
Грузило лінивець

Грузило лінивець пелюсток

Одним із елементів рибальського оснащення є грузило. Нескладна конструкція вирівнює поплавець, що забезпечує занурення гачка з наживкою на певну глибину. Для цього на вудку або спінінгову снасть навішують грузила потрібної кількості та форми. Грузило лінивець – універсальне обтяження, яке можна використовувати в умовах складного рельєфу, мулистого дна. Рибальський аксесуар підходить для відвідних снастей та для джиг-ригу.

Грузило лінивець – особливості конструкції

Обладнання типу лінивець – це грузило витягнутої краплеподібної форми, трохи сплюснуте з обох боків. Особливістю виробу є чудові польотні характеристики. У верхній частині довгастого обтяжувача розміщений вертлюг – рухоме з'єднання для встановлення грузила лінивець. За такої організації обтяжувача приманка завжди виявляється вищою, ніж у розбірних грузилах. Ця особливість робить цю модель вдалим вибором для риболовлі в умовах мулистого дна, великої кількості придонної водної рослинності. Наступною перевагою конструкції є форма DS лінивець. Обтічний краплеподібний силует дозволяє однаково добре і відчувати дно, і проходити крізь корчі, зарості, не чіпляється за кам'янистий рельєф дна водойми. При закиданні краплеподібний лінивець Дніпро-Свинець уповільнює рух наживки у напрямку дна, а при зворотному русі – ndash; легко та швидко піднімає приманку на поверхню. Ця особливість і визначила назву рибальської конструкції.

Грузило лінивець – переваги

Переваги встановлення лінивця:

  • збільшення точності та дальності польоту приманки;
  • створення умов для кращої реалізації закидів за рахунок гладкої та твердої поверхні виробу;
  • хороша прохідність грузила;
  • лінивець з вертлюгом – зручне та ефективне грузило;
  • підходить для всіх типів наживки та техніки проводки;
  • дозволяє грати з однією і тією самою приманкою на одному місці, отримуючи несподівані результати;
  • чітко відстукуючи від поверхні дна, грузило дає максимальну інформацію про рельєф дна;
  • висока чутливість під час проведення проводок;
  • можна лінивець купити для монтажу на офсетному, одинарному або подвійному гачках;
  • діапазон ваг дозволяє підібрати модель для лову в умовах сильної течії або стоячої води.

В інтернет-магазині Дніпро-Свинець представлено грузило лінивець у двох кольорових виконаннях – природному відтінку Дніпро-Свинець та пофарбованому чорному. Для зручності вага кожного виробу вигравірувана на ньому. Ми гарантуємо точну вагу до десятої грама. Для замовлення є моделі вагою від 3 до 30 г за одиницю по кілька штук в упаковці. Вага грузила залежить від умов риболовлі – для роботи з поплавцем можна використовувати моделі до 20 г, для полювання на живця – до 60 г, для даної лову – ще більше. Оформляйте замовлення, вибираючи зип-упаковку набору або фасування в блістерну упаковку, та насолоджуйтесь якісно новим рівнем рибного полювання. Ціна вказана за упаковку обтяжувачів.

Грузило лінивець на сайті Дніпро-Свинець:

Як замовити грузило лінивець з доставкою по Україні?

Грузило лінивець ціна у Дніпрі

Грузило лінивецьЦіна
Лінивець СВИНЕЦЬвід 38 грн.
Лінивець ЧОРНИЙвід 45 грн.