ЕКІПІРУВАННЯ

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Ціна
грн
Заряджання
Код: Torch
Акція
Топ продаж!
Ліхтар світлодіодний багатофункціональний акумуляторний T6
247грн
від 198грн
за штуку
Код: Torch mini
Ліхтар брелок mini світлодіодний акумуляторний
299грн
від 240грн
за штуку
Код: Lamp USB
Лампа mini USB портативна
59грн
від 48грн
за штуку
Код: Torch
Потужний тактичний многоцільовий ліхтар А76
820грн
від 656грн
за штуку
Код: Torch
Ліхтар LED кишеньковий білий, 1200
570грн
від 456грн
за штуку
Код: Torch
Ліхтар LED ручний L-822-6
490грн
від 392грн
за штуку
Код: SmShark Torch
Ліхтар світлодіодний ручний Smiling shark 617A
320грн
від 256грн
за штуку
Код: Torch
Ліхтар переносний багатофункціональний 4-LED
430грн
від 344грн
за штуку
Код: Torch
Ліхтар світлодіодний ручний Smiling shark S12
450грн
від 360грн
за штуку
Код: hook-k
Хук-кіпер DS Hook Keeper
від 49грн
за упаковку
Код: magnet
Магніт рибальський DS magnet fishing
від 180грн
за штуку
Код: Ret_Fish
Ретрівер DS Fishing
від 69грн
за штуку
Код: PER
Рукавичка - ліхтарик DS
136грн
від 109грн
за штуку
ЕКІПІРУВАННЯ

Спорядження для риболовлі

Сучасне спорядження для риболовлі — комплект спеціальних речей і снастей, які використовуються для лову риби пасивної або хижої. Рибальська фурнітура включає різні предмети, починаючи від вудок і котушок, закінчуючи різними приманками, іншими аксесуарами. В інтернет-магазині України «Дніпро-Свинець» представлене екіпірування, що полегшує непросте хобі.

Екіпірування для риболовлі: освітлювальні прилади

Перед виходом на річку або до озера варто купити спорядження для риболовлі у вигляді освітлювальних приладів. У магазині є ліхтарі, які забезпечують комфорт у темний час.

Тактичний багатоцільовий ліхтар для риболовлі — екіпірування, призначене для освітлення навколишнього середовища вночі. Виріб використовується для пошуку риби, нічного лову або просто для освітлення табору. Прилад має кілька режимів роботи, наприклад

  • яскравий,
  • слабкий,
  • стробоскопічний.

Це дозволяє вибрати потрібний рівень яскравості залежно від конкретної ситуації та заощадити заряд батареї. Прилад працює від різних джерел живлення, таких як батареї, акумулятори або зарядний пристрій. Мисливець вибирає потрібний варіант для конкретної ситуації. Корпус виробу виконаний із міцних матеріалів, що захищають модель від потрапляння всередину води та пилу. Це дозволяє використовувати освітлювальний пристрій у різних умовах, у тому числі в дощ.

Також унікальним можна назвати спорядження для риболовлі з інтернет-магазину — ліхтар світлодіодний Smiling shark 617A із зарядкою від USB. Прилад оснащений світлодіодною лампою, що забезпечує яскраве та чітке світло, що дозволяє мисливцеві бачити те, що відбувається навколо у темряві. Ліхтар легкий та компактний, що робить пристрій зручним для транспортування. Заряджання дає можливість заряджати прилад швидко і просто. Більше не потрібно купувати батарейки, що заощаджує час та гроші.

У продажу представлені кишенькові ліхтарики, портативні лампи mini USB, інші гаджети, що якісно покращують умови знаходження людини на природі далеко від благ цивілізації.

Снасті та спорядження для риболовлі: інші корисні гаджети

Освітлювальне рибальське спорядження — не повний перелік асортименту, запропонованого рибалкам. У продажу є інші не менш корисні моделі гаджетів, які реалізуються за доступними цінами.

Хук-кіпер — пристосування, що допомагає зберегти безпеку гачка та волосіні під час транспортування вудилища. DS Hook Keeper є маленький гачок, який кріпиться до вудлища і дозволяє монтувати гачок і волосінь на ньому. Це дає можливість запобігти випадковим порізам і травмам, які можуть статися при неправильному зберіганні та транспортуванні вудки.

Retriever DS Fishing — вид тримача для рибальських інструментів, який використовується для швидкого доступу до потрібного обладнання під час риболовлі. Ретривер може бути закріплений на ремені або на поясі. Retriever оснащений кількома кріпленнями:

  • для плоскогубців;
  • ножиці для риби;
  • екстрактора.

Пристрій дозволяє легко отримати потрібний інструмент без необхідності шукати в сумці. Рукавичка-ліхтарик — інноваційний продукт, що поєднує функції рукавички та освітлювального приладу, що передбачає використання під час риболовлі у темний час доби або в умовах нестачі освітлення.

Така рукавичка доповнюється світлодіодними лампами, розташованими на пальцях. Девайс також має регульовані ремінці на зап'ястя для забезпечення комфорту та припасування розміру під розмір руки. Також виріб може бути корисним для інших завдань, де потрібне додаткове освітлення, наприклад, при ремонті автомобіля, кемпінгу або походах у гори.

Екіпірування, запропоноване в магазині за доступною вартістю — інструмент забезпечення комфорту під час риболовлі.

ЕКІПІРУВАННЯ ціна у Дніпрі

ЕКІПІРУВАННЯЦіна
Ліхтар світлодіодний багатофункціональний акумуляторний T6від 198 грн.
Ліхтар брелок mini світлодіодний акумуляторнийвід 240 грн.
Лампа mini USB портативнавід 48 грн.
Потужний тактичний многоцільовий ліхтар А76від 656 грн.
Ліхтар LED кишеньковий білий, 1200від 456 грн.
Ліхтар LED ручний L-822-6від 392 грн.
Ліхтар світлодіодний ручний Smiling shark 617Aвід 256 грн.
Ліхтар переносний багатофункціональний 4-LEDвід 344 грн.
Ліхтар світлодіодний ручний Smiling shark S12від 360 грн.
Хук-кіпер DS Hook Keeperвід 49 грн.
Магніт рибальський DS magnet fishingвід 180 грн.