Гачки подвійні

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Тип гачка
Код: DL
Двійний гачок подовжений
від 45грн
за упаковку
Код: DLE
Двійний гачок екстра подовжений
від 53грн
за упаковку
Код: K
Double Hook Х - Long Shank BN
від 77грн
за упаковку
Код: K
Double Hook Long Shank BN
від 70грн
за упаковку
Код: K
Double Hook Short Shank BN
від 70грн
за упаковку
Гачки подвійні

Один з найбільш популярних, корисних аксесуарів, що використовуються при вилові риби — подвійний гачок. У порівнянні з одинарними моделями, вони мають великі можливості для надійного зачепу, утримання карася, коропа або окуня.

Подвійний гачок для риболовлі: особливості

Ця модель, як випливає з назви, має два зачепи, які поєднуються з основною дужкою. Конструктивна особливість робить снасть більш стійкою, надійною при лові великих, сильних водоплавних.

Застосовується для різних видів рибальства – від лову на спінінг, тролінг, вудку, до використання в оснастці для фідера або коропової вудки. Маючи два зачепи, оснащення збільшують ймовірність клювання, утримання щуки або коропа, що особливо важливо при змаганнях, лові з більшістю приманок.

Гачок-двійник: переваги

 • Збільшена ймовірність клювання. Завдяки двом зачепам, подвійні гачки для риболовлі надають більше шансів на успішне клювання. Особливо при використанні багатокомпонентних приманок.
 • Надійне утримання здобичі. Оснащені двома зачепами, такі конструкції чудово утримують окуня, мінімізуючи ризик того, що він зірветься і вилову не буде.
 • Універсальність. Сучасний подвійний гачок можна використовувати з різноманітними видами принад – від живої наживки до штучних воблерів, блешень, м'яких приманок.
 • Застосування у різних методах лову. Чи то спінінг, тролінг, вудка чи оснастка для фідера, коропової вудки – купити гачки двійники для риболовлі можна для різноманітних рибальських технік.

Купуємо подвійні гачки правильно

При виборі відповідної модифікації дивіться розмір виробу. Вона повинна бути узгоджена з розміром приманки, видом вздобичі, що виловлюється. Найбільші виявляться ефективними у ситуаціях, коли виловлюються великі хижаки. У той час як маленькі конструкції найкращі для лову дрібних різновидів.

Вибирайте вироби, виготовлені з високоякісних матеріалів, таких як нержавіюча або вуглецева сталь. Матеріали стійкі до корозії збільшать термін служби моделей, забезпечать надійне утримання водоплавних.

Гострі кінчики дають можливість легко, швидко проникнути в пащу карася або коропа, що збільшує шанси на успішне зачеплення. Переконайтеся, що кінчики дійсно гострі. Адже тоді буде потрібно мінімальне зусилля, щоб вістря проникло в тіло здобичі.

Вибір форми залежить від переваг рибалки, типу снасті. Існують прямі, вигнуті та круглі моделі. Кожна має певні:

 • особливості;
 • переваги;
 • нюанси використання.

Зверніть увагу також на правила використання снасті. Насамперед, оснащення використовується для кріплення приманки. Активація двох зачепів дозволяє приманці міцно триматися на гаку, не ковзати під час риболовлі.

Важливо стежити за натягом волосіні, оскільки він впливає на рух приманки, ймовірність клювання. Встановіть необхідний натяг волосіні, щоб забезпечити його правильне використання.

При використанні виробів із двома гострими кінчиками необхідно вміти правильно проколювати, утримувати рибу при закиданні. Неправильне проколювання може призвести до того, що риба пронизуватиметься поверхнево. А це гарантований програш улову.

Прокачайте свої рибальські техніки:

 • спінінг,
 • тролінг,
 • фідер,
 • багато інших.

Це дозволить вам стати більш ефективними, впевненими рибалками.

Щоб купити якісний рибальський аксесуар у потрібному розмірі, за доступною ціною. Вибирайте відповідний виріб в асортименті нашого інтернет-магазину Дніпро-Свинець. Також пропонуємо консультування, допомогу з доставкою.

Гачки подвійні ціна у Дніпрі

Гачки подвійніЦіна
Двійний гачок подовженийвід 45 грн.
Двійний гачок екстра подовженийвід 53 грн.
Double Hook Х - Long Shank BNвід 77 грн.
Double Hook Long Shank BNвід 70 грн.
Double Hook Short Shank BNвід 70 грн.