Wizzle Shad 204 Green Pumpkin/Chartreuse

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникFishUp
Країна-виробникУкраїна
Тип приманкиВіброхвіст
СезонЗима, Літо, Осінь, Весна
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Зубатка, Горбуша, Карась
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписДовжина, дюйми (мм)Кількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
10009143
Опис
Довжина, дюйми (мм)
2 (55 мм)
Кількість в упаковці
19шт.
Кількість упаковок
99грн
Ціна
Арт.
10010143
Опис
Довжина, дюйми (мм)
3 (80 мм)
Кількість в упаковці
8шт.
Кількість упаковок
104грн
Ціна
Упаковка
Товар продається тільки в упаковках

Wizzle Shad 204 Green Pumpkin/Chartreuse опис

Wizzle Shad – дебютна серія віброхвостів компанії FishUp. Унікальною особливістю "шеда" цієї серії є його масивний, важкий "п'ятак", спроектований авторами навмисно великим. Перевага даної розробки полягає в тому, що приманка створює більш потужні, в порівнянні з аналогами, коливання. Саме ця особливість робить Wizzle Shad дуже привабливим для хижака.

Завдяки поєднанню великого "п'ятака" і компактного тіла, FishUp Wizzle Shad можна ефективно застосовувати як на повноводних річках з швидкою течією, так і на водоймах зі стоячою водою. Маючи спеціальні прорізи на тілі для офсетного гачка, Wizzle Shad з великою ефективністю використовується при лові в "зачепистих" місцях.

При лові на Wizzle Shad можна використовувати широку гаму джигових проводок, а саме: ступінчасті, рівномірні, хвилеподібні, різкі з елементами "твічінга". Використовуючи різні варіанти анімації, навіть найпасивніший хижак не залишиться байдужим.