НОВИНКИ ВЕСНИ 2019

03.05.2019

ОЛЕГ СІЗОН: НОВИНКИ ТА ДВОКОЛЬОРОВІ СИЛІКОНОВІ ПРИМАНКИ ВІД "ДНІПРО-СВИНЕЦЬ"!

У ційєї компанії особливий шлях. Її старт, без сумніву, запам'ятали всі спінінгісти України: замість спінінгових грузил вельми посередньої якості, представлених в асортименті великих компаній за залишковим принципом, ця торгова марка запропонувала невеликий, але вивірений асортимент відмінних витратних матеріалів. Вухаті «чебурашки», незачіплюваючі «кулі» і «всюдиходи», груз «ексцентрік», що має власну гру - все було виконано бездоганно, і багато технічних рішень (такі, наприклад, як ідеально ергономічна тривимірна скоба розбірних вантажив) негайно стали еталонними. Продавати погані грузила стало неможливо: ніхто їх не купує, оскільки за ті ж гроші доступний DS - кращі рибальські грузи!

Цей вражаючий успіх необхідно було розвивати - і компанія рушила вперед відразу за кількома напрямками. Першим, очікуваним, стало істотне розширення асортименту свинцю. Він за останній рік зріс удвічі: пішли в серію як нові розбірні грузила, так і цікаві моделі іншого плану.
Розбірний вантаж Fishball (ще називають гранований вантаж) розвиває класичну концепцію вушастика - «чебурашки». Тільки її тіло стало граненим, подібно викрійці футбольного м'яча. При русі плоскі грані дають відблиски. "ДНІПРО-СВИНЕЦЬ" пропонує фарбований Fishball: глибокий, темний фіолетовий колір і два провокаційних, люмінесцентних (яскраво-рожевий і яскраво-салатовий). Така «кислота» здорово привертає хижака сама по собі, а в даному випадку ефект ще й посилюється блиском граней.

Інші новинки - нерозбірні. Звертає на себе увагу штопорна вантаж-головка (вантаж "Штопор"), що вирішує кілька серйозних проблем спінінгового монтажу найрадикальнішим чином. По-перше, штопорний фіксатор - найкращий з усіх відомих способів утримання силікону на груз. Надійніше, хіба що, виливок приманки з закладениою всередину джігголовкою... але при цьому рішенні рибалка начисто позбавлений оперативності в пристосуванні снасті до умов. Груз "Штопор" дозволяє певну кількість збірок-розборок, при цьому фіксація приманки дуже надійна.

А, по-друге, такий груз дозволяє оснащувати приманку трійником. Максимум ефективності при підсіканні - безперечна перевага трійника, який до того ж (майже завжди) виходить із зачеплення з приманкою, коли гачок вже засік хижака, що клюнув. Риба - на трійнику, приманка бовтається окремо, зовні, поза хижої пащі. Силікон травмується мінімально; звільнивши рибу від гачка, маємо хороший шанс продовжити ловлю на той же виброхвіст. Ефективне і економне рішення!

Звичайно, штопорні головки не винайдено розробниками ТМ Дніпро-Свинець. Цей груз відомий - просто у виконанні DS він гранично оптимізований. Головна перевага таких штопоров - кріплення трійника за допомогою надпотужної застібки-американки. Один силовий елемент надійніше триланкової ланцюжка «заводне кільце - поводок - заводне кільце». Прикріпити або поміняти гачок з такою застібкою теж набагато простіше.

І, нарешті, вертлюгової грузи. Їх тепер ціла серія: класична «крапелька» (вантаж «Джиг-ріг»), витягнута «паличка» (вантаж «Дроп-шот», який з успіхом використовується не тільки за призначенням, але і в наддалекобійних джиг-рігових монтажах). Та увігнутий вантаж «Лінивець» у вигляді дуже витягнутою ложки, ідеально працює з пасивними приманками.

Розібратися в цьому розмаїтті вертлюгової моделей нескладно. Всі вони дають істотний приріст дальнобійності при джизі, але мають певні відмінності, і кожен оптимальний в своїй ситуації. Джиг-ріг «крапля» найбільш універсальний в сенсі проводок, з ним можна джигуватиточно так же, як і з класичним розбірним монтажем. Відносно короткий груз з широкою основою більш стійкий на дні, приманка в момент падіння на грунт поводиться передбачувано і стабільно.

Джиг-ріг «Лінивець» дуже хороший, якщо хижак пасивний і потрібно волочіння приманки по дну в мінімальному темпі. Грузило ковзає по грунту, легко проходячи по шару мулу, мушлі і нерівностей рельєфу, а приманка лежить на ньому зверху. Це керована подача, і снасті забезпечений максимум чутливості. Ну, а «паличка» дає граничну далекобійність: якщо важливий кожен сантиметр дальності закидання, їй немає альтернативи.

Правда, зворотний бік далекої кастингу - менш акуратний джиг. Витягнутий вантаж в паузі завалюється набік, він краще веде себе при активних, довгих сходах з вибіркою шнура котушкою або під час волочіння дрібного силікону по дну.

Всі рибальські грузи виконані в звичній, топовій якості. Вивірені форми і розміри, точна рвага і достатній асортимент, якісна фурнітура і стійке забарвлення. Цим спінінгістів вже не здивувати: ті, хто вважає за краще грузи DS, до такого звикли. А ось що дійсно вражає, так це другий напрямок розвитку асортименту ТМ Дніпро-Свінец. Нова програма силіконових приманок від "DS&BigFish"!

Два десятка моделей і дванадцять основних форм! Їстівні силіконові приманки - Мисливець, Sexy Черв'як, Predator, Розвідник, Танцюрист, Гідра, Minoga, Bugsy, Мальок, Myria, Рачок, Німфа. Деякі з яких випускаються в двох розмірах, в середньому і великому. Мікроджігових «комашок» серед приманок BigFish немає: назва зобов'язує. Представлено всі типи: активні (віброхвости і твістери), пасивні (черви і слаги), гібриди (креатури з довгим тілом і невеликими активними елементами), раки ... і все в розмірі від лайтового до медіум-хеві. Є й аналоги відомих приманок, і оригінальні моделі: потрібна приманка знайдеться практично в будь-якій ситуації.

Це їстівний силікон: в плаваючий матеріал включена ароматична добавка - аттрактант. На атрактантах не економили: з відкритої пачки доноситься потужний і дуже привабливий запах, дуже схожий на аромат японської їстівні приманки.

Діапазон кольорів вичерпний: представлені натуральні кольори і яскраві «провокатори», також, у продажу з'явилися двоколірні силіконові приманки - вогненний віолет, вогненний лимон, натурал. Спеціально відзначені приманки, що світяться в ультрафіолетових променях: в першу чергу вони призначені любителям лову судака.

До стовідсоткового закриття асортименту спінінгових витратних матеріалів компанії Дніпро-Свинець залишається зробити останній крок. Якщо в наступному році ми побачимо в її каталозі одинарні, подвійні і потрійні гачки плюс пару моделей застібки-американки - питання якісних, надійних і недорогих витратних матеріалів для спінінгової риболовлі виявиться вирішене на всі 100%. Це було б чудово!