Лов судака на силіконові приманки

07.10.2022

Як ловити судака на силіконові приманки

Сучасні виробники надають як досвідченим, так і рибалкам-початківцям різний асортимент силіконових приманок. Вироби можуть відрізнятися за кольором, присмаком, розміром та виглядом. Такий м'який матеріал, як силікон, допомагає ловити таку хижу рибу як судак.

Проводити лов судака на силіконові приманки можна як взимку, так і навесні. Наживка створює плавні дії, які приваблюють рибу. Такі вироби дозволяють знаходити пасивного хижака. До основних позитивних характеристик таких виробів можна віднести:

 • стандартний вид анімації, рух різних частин, таких як хвіст, клешні, плавці;
 • м'яка текстура;
 • легке занурення на дно;
 • зовнішня схожість із живою наживкою.

Силіконові приманки на судака діляться на два види: активні та пасивні. До першого варіанта відносяться ті вироби, які здатні рухатися та створювати імітацію живих водних жителів. Другий варіант немає анімації. До нього відносяться черв'яки, раки, п'явки. Такий варіант більше підійде тим рибалкам, які займаються ловом на постійній основі.

Вибирати колір приманки варто в залежності від пори року. Досить часто відбувається лов судака на силікон восени. У цей період можна сміливо підбирати вироби, наближені до темних відтінків. Провесною, навпаки краще підбирати пристосування яскравих кольорів, таких як жовтий, помаранчевий, зелений. Лов судака взимку на силіконові приманки відрізняється від решти пір року, тим що переважають високі температури, тому вироби повинні бути більш щільними. Щодо кольору, то варто робити вибір на користь срібних, білих та прозорих моделей.

Приманки на судака можна розділити на кілька видів:

 • маленькі вироби до 3”. Їх застосовують або в ранковий, або в нічний час;
 • середні 3,5-4 дюйми. Досить популярний вид, який має попит серед рибалок;
 • більше 5”. Вони, як правило, підходять для великих риб, що мешкають на глибині.

Щоб судак клюнув на наживку, вона має нагадувати йому реальних водних мешканців. Тому варто уважно поставитися до вибору габаритів. До найпопулярніших моделей наживок можна віднести:

 • віброхвостики. Вони багато чим схожі на приманку на щуку. Дана модель кріпиться до масивної основи. Тонкі вібрації та похитування привертають увагу судака;
 • твістери. Тіло має форму торпеди та ребристе покриття.

Особливості лову судака на силікон

Для того щоб підібрати потрібне місце для лову судака, потрібно шукати течію. Найкраще лов судака на силікон проводити у водоймах, де є достатня глибина, тут риба мешкає найчастіше. Судак не терпить каламутної води, для нього важливо, щоб був кисень і оптимальна рельєфність. При риболовлі такої риби варто пам'ятати, що судак може клюнути тільки на вузьку приманку, тому не варто вибирати живця з великим тілом.

Сьогодні велика кількість рибалок віддає перевагу лову судака з берега на силікон. Такий вид риболовлі має низку плюсів:

 • не у всіх є можливість витрачати час на даний вид діяльності, тому багато хто воліє ловити судака на силікон з берега;
 • відсутність човна зовсім не означає, що потрібно відмовитися від лову. Можна спробувати занурити вудку з берега водоймища;
 • у погані погодні умови не варто пливти човном по воді;
 • такий варіант, як правило, підходить для зимового часу, коли на водоймищах є тонкий лід і перебувати на ньому небезпечно.

Насамперед слід вибрати відповідне місце для риболовлі. Вибрана приманка не повинна бути величезною. Вона може бути їстівною, що дозволить швидше залучити рибу. Також не варто забувати прикріплювати вантаж. Судак на силікон клюватиме, якщо занурення буде спочатку плавним, коли буде клювання, необхідно робити ривок.

Як придбати силіконові приманки?

Отримати улов можна лише в тому випадку, якщо буде придбана відповідна наживка. Насамперед риба реагує на вироби, які зовні схожі на живий корм. Тому варто уважно підійти до вибору пристроїв.

На сайті Дніпро-Свинець ви можете знайти нові та найкращі силіконові приманки на судака. Вироби представлені в різній колірній гамі, формі та моделі. Таким чином підібрати потрібну приманку буде легко будь-якому рибалці. Якщо ви новачок у цій сфері, тоді варто вибрати анімаційні моделі, вони сприяють потрібному улову. При необхідності також ви можете підібрати ліску. Наявність великого асортименту дозволяє клієнтам вибрати те, що потрібно. Оформити замовлення можна як в роздріб, так і оптом.

Придбати продукцію онлайн можна в будь-який зручний для вас час. Менеджер зв'яжеться з вами у робочий час та уточнить деталі. Якщо потрібна додаткова інформація, то ви можете замовити зворотній дзвінок, менеджер набере Вас та надасть інформацію про той чи інший виріб.