U-Shad 204 Green Pumpkin/Chartreuse

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникFishUp
Країна-виробникУкраїна
Тип приманкиВіброхвіст
СезонЗима, Літо, Осінь, Весна
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Тріска, Зубатка, Горбуша, Карась
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписДовжина, дюйми (мм)Кількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
10024143
Опис
Довжина, дюйми (мм)
4 (101 мм)
Кількість в упаковці
8шт.
Кількість упаковок
119грн
Ціна
Упаковка
Товар продається тільки в упаковках

U-Shad 204 Green Pumpkin/Chartreuse опис

U-Shad - серія віброхвостів від компанії FishUp, розроблена як додаток до Wizzle Shad-у – приманки, яка має класичну форму «шеда», з великим і потужним «п'ятаком», що створює агресивну гру.

Протилежний за своїми характеристиками, U-Shad має «сигароподібну» форму, з м'якою і стабільною грою хвостової частини досить широкої амплітуди. Ребристе (лускате) тіло U-Shad-а, з одного боку полегшує приманку без втрати в об’ємі, а з іншого - дає додаткову еластичність і рухливість під час провідки. Ще однією конструктивною особливістю цієї приманки стало «посилення» прихвостової частини з додаванням плавника у формі «кіля», що у підсумку наділило віброхвіст максимально стабільною грою навіть на сильній течії.

U-Shad ідеальний для будь-яких анімацій. Неважливо, любите ви стандартну провідку чи звикли експериментувати, приманка відмінно впишеться у ваше розуміння риболовлі.

Широкий розмірний ряд (приманка випускається у 5-х розмірах: 2", 2.5", 3", 3.5" і 4") дозволяє підібрати свій U-Shad для будь-якого стилю спінінгової риболовлі та лову усіх видів хижої риби.

FishUp U-Shad - витонченість у кожній деталі!