Вольфрамові кульки

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: BW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам лимон
див. всі кольори
Вольфрамова кулька
від 20грн
за упаковку
Код: BW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам лимон
див. всі кольори
Вольфрамова кулька лимон
від 29грн
за упаковку
Код: BW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам лимон
див. всі кольори
Вольфрамова кулька рожева
від 29грн
за упаковку
Код: BW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам лимон
див. всі кольори
Вольфрамова кулька золото
від 31грн
за упаковку
Код: BGW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам лимон
див. всі кольори
Вольфрамова гранована кулька золото
від 35грн
за упаковку
Вольфрамові кульки

Вольфрамові кульки

У світі риболовлі існує багато різних приманок. Кожна з них має переваги та особливості. Серед представленого різноманіття особливе місце займають вольфрамові кульки. Ці маленькі предмети, що здаються незначними — ключовий елемент успіху на полюванні за водоплавними. Тому купити вольфрамові кульки для мормишок — зробити внесок у довгострокове використання виробу. Але в чому ж переваги таких блешень, що прийшли на зміну свинцевим виробам?

Вольфрамові кульки для мормишки

Мормишки-гвоздики — незамінний атрибут для успішної уловистості. Головна перевага снасті — висока густина металу. Вольфрам — один із найщільніших матеріалів на планеті. Це дає можливість виготовляти такі важкі приманки. Висока щільність дозволяє вольфрамовим кулькам для нахлиста швидко занурюватися у воду, досягаючи необхідної глибини, де є риба.

Оснастка має високу стійкість до корозії. Це робить мормишки-гвоздики:

  • довговічними;
  • практичними;
  • стійкими до пошкоджень.

Важкі вольфрамові намистини не тьмяніють, не змінюють початкових характеристик навіть при тривалому використанні в солоній чи прісній воді.

Ключовий момент вибору — розмір виробів. Різні види риби віддають перевагу різним розмірам приманок. Тому є сенс придбати кілька різних моделей. Після використовувати їх в залежності від ситуації. Завдяки різноманітності розмірів, снасті із міцного металу можна підібрати під тип рибалки. Це значно підвищить ймовірність успішного вилову.

Для любителів нахлистового лову вольфрамові кульки — незамінний аксесуар. Нахлистова рибалка — акуратне, природне ведення приманки на поверхні води. Мормишки-гвоздики чудово справляються з цим завданням завдяки щільності, формі.

При використанні вольфрамових кульок для нахлистів, важливо звернути увагу на їхнє розташування на лідері. Розміщуючи снасті на правильній відстані від мушки, можна досягти потрібного балансу, створити природну подачу приманки.

Купити вольфрамові намистини

Важкі вольфрамові бусинки — альтернатива вольфрамових кульок для риболовлі. У моделей є переваги, які роблять їх популярним вибором серед рибалок. Вироби відрізняються від кульок формою. Мають отвір, який можна вставити лідер. Це дозволяє зручно, швидко міняти приманки. Що особливо зручно при лові нахлистом, коли необхідно часто міняти мушки, підбирати їх залежно:

  • від сезону;
  • умов;
  • поведінки риби.

Важкі металеві вироби мають різну форму, колір, що дозволяє експериментувати, вибирати найбільш ефективні варіанти для різних видів риби, умов вилову.

Зацікавлені у придбанні якісних снастей? Звертайтесь у наш інтернет-магазин Svinets. У нас є не тільки мормишки-гвоздики, але також гачки джиг-головки, інші приманки. Пропонуємо намистини різних:

  • розмірів;
  • кольорів;
  • для різних видів риби.

В інтернет-магазині Svinets ви можете придбати вітчизняні, імпортні товари. Або купити вироби для зимової, літньої риболовлі. Також замовити снасті на мирну чи хижу рибу.

Переваги нашого інтернет-магазину — доступність, цікава ціна, доставка товару до будь-якої вказаної адреси. Якщо ви новачок або досвідчений рибалка — звертайтесь. Підберемо відповідні бусинки, проконсультуємо, оформимо швидку доставку. Ми маємо моделі, виготовлені з екологічно чистого металевого сплаву високої щільності. Гарантуємо якість, безпеку, тривалий термін служби снастей.

Вольфрамові кульки ціна у Дніпрі

Вольфрамові кулькиЦіна
Вольфрамова кулькавід 20 грн.
Вольфрамова кулька лимонвід 29 грн.
Вольфрамова кулька рожевавід 29 грн.
Вольфрамова кулька золотовід 31 грн.
Вольфрамова гранована кулька золотовід 35 грн.