Раттліни

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Код: Rat-Vib-B
Інші кольори:
B
C
див. всі кольори
VIB раттлин DS B
від 135грн
за упаковку
Код: Rat-Vib-C
Інші кольори:
B
C
див. всі кольори
VIB раттлин DS C
від 135грн
за упаковку
Код: Rat-Vib-E
Інші кольори:
B
C
див. всі кольори
VIB раттлин DS E
від 135грн
за упаковку
Код: Rat-Vib-H
Інші кольори:
B
C
див. всі кольори
VIB раттлин DS H
від 135грн
за упаковку
Код: Rat-Vib-W
Інші кольори:
B
C
див. всі кольори
VIB раттлин DS W
від 135грн
за упаковку
Раттліни

У кожного захопленого рибалки обов'язково знайдуться уловисті приманки. Ратлін – одна з таких снастей. Цей вид штучної наживки популярний у любителів лову спінінгом завдяки ефективності, універсальності застосування.

Що являє собою ратлін

Це різновид приманок для спінінгового лову хижої риби. Свою назву ця наживка отримала завдяки характерному брязкітливому звуку, який вона видає при проводці в товщі води. Цей звук обумовлений наявністю всередині корпусу приманки однієї або декількох кульок, що вільно перекочуються під час руху.

Тіло снасті – подовжена обтічна форма, що забезпечує хороші польотні характеристики при закиданні та дозволяє здійснювати дальні, точні закидання. Довжина принад – 3-10 см, а вага – 3-40 г.

Корпус виготовляють із металу (латунь, свинець, цинк) або ударостійкого пластику. Поверхня тіла гладка, блискуча чи матова. Також застосовується спеціальне покриття, що імітує луску риби. Забарвлення – натуральні забарвлення, характерні для найпоширеніших видів кормової риби, а також кислотні, флуоресцентні відтінки.

Головна «фішка» приманки – акустичний ефект, що здійснюється під час проведення. Кульки, що знаходяться всередині порожнистого тіла, створюють привабливий для хижака шум, що нагадує звуки, що видаються пораненою рибкою. Частота, гучність деренчання регулюється швидкістю та характером проводки:

 • рівномірна,
 • ступінчаста,
 • ривкова.

Які бувають ратліни

У продажу є вироби різноманітних модифікацій, що відрізняються формою, розміром, вагою, характером гри та звуковими характеристиками.

 • Класичний раттлін – подовжене тіло краплеподібної або сигароподібної форми. Зазвичай мають довжину 5-9 см і масу 10-25 г. Добре підходять для лову щуки, судака, окуня, жереха на глибинах 0,5-5 м.
 • Туплені – щільне тіло, підвищена питома вага. Типова вага – 15-40 г, довжина – 3-7 см. Ефективні при лові судака, бершу, сома.
 • Складні приманки, що складаються з двох або більше сегментів, з'єднаних рухомо. Має привабливу «рвану» гру та мінливу траєкторію руху, що надає їй додаткову привабливість в очах хижака. Стандартні параметри: довжина 5-12 см, вага 8-35 г.
 • Безлопатеві – моделі, позбавлені лопаті-заглиблювача. Такий ратлін можна купити для ривкової проводки в приповерхневих шарах. За рахунок компактної форми дозволяють робити далекі закидання порівняно з лопатевими побратимами. Характерна довжина – 3-5 см, маса - 3-10 г.

Хочете купити недорогі раттліни – вибирайте модель у Дніпро-Свинець.

Покупка блешні раттлін у Дніпро-Свинець: переваги

В інтернет-магазині для любителів лову спінінгом є приманка ратлін. У нас:

 • Рибальські снасті в широкому асортименті. Дніпро-Свинець регулярно поповнює свій каталог новинками.
 • Привабливі ціни. У магазині виключено націнки посередників, що дозволяє кінцевому покупцеві купити раттліни в Україні за вартістю, нижчою від ринку.
 • Зручність замовлення. Процес купівлі організований в такий спосіб, щоб полегшити завдання клієнту. Зручний каталог з детальним описом та якісними фотографіями кожного товару, проста процедура оформлення замовлення, кілька варіантів оплати.
 • Оперативна доставка. Дніпро-Свинець організує швидке відправлення замовлень до всіх регіонів України.
 • Програма лояльності. Постійні покупці магазину одержують приємні бонуси, знижки, беруть участь у розіграшах призів.

Якщо вас зацікавила снасть, і ви хочете купити якісні ратліни за розумною ціною, завітайте до каталогу Дніпро-Свинець!

Раттліни ціна у Дніпрі

РаттліниЦіна
VIB раттлин DS Bвід 135 грн.
VIB раттлин DS Cвід 135 грн.
VIB раттлин DS Eвід 135 грн.
VIB раттлин DS Hвід 135 грн.
VIB раттлин DS Wвід 135 грн.