Грузило дроп шот вольфрам

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: DW
Інші кольори:
Вольфрам
Чорний
Дроп-шот  ВОЛЬФРАМ
від 14грн
за упаковку
Код: DW
Інші кольори:
Вольфрам
Чорний
Дроп-шот  ВОЛЬФРАМ чорний
від 16грн
за упаковку
Грузило дроп шот вольфрам

Де купити грузила для дроп шота

Інтернет-магазин Svinets пропонує якісні снасті для уловистої риболовлі. У нас є оснащення для новачків, досвідчених рибалок. Пропонуємо продукцію імпортного, вітчизняного виробництва. На товари надаємо гарантію якості. Пропонуємо цікаві ціни.

У нас великий асортимент. У Svinets ви можете купити грузики для дроп шота — снасті, призначені для лову на спінінг. Спочатку таке оснащення використовувалося для лову риб з човна, крутого берега. Сьогодні виріб використовують для стрімкого вилову різних видів риб. Модель широко поширена. Вона потрібна для лову з берега або човна.

Характеристики вантажу дроп шот

Вольфрамовий груз для дроп шота — міцна, довговічна снасть, не схильна до зачепів. Виготовляється у вигляді витягнутої форми, де одна сторона вужча, інша — ширша. Модель оснащується спеціальною петлею для зручного монтажу.

Сучасні рибалки називають модель «повільний джиг». Назва пояснюється лише тим, що снасть довго затримується в одному місці. Рибальське дроп шот грузило — повільне переміщення оснастки у напрямку вгору та вниз. Це дозволяє акуратно, уважно, успішно обловлювати кожну ділянку водойми. Таким чином, drop shot впливає на якісний вилов водоплавних.

У нас можна купити грузила для дроп шота, щоб полювати на різні види риб. Для вилову судака знадобиться моноліска або флюр. Для полювання на щуку — металевий повідець.

Моделі із міцного матеріалу — вольфрами, представлені в Svinets, не бояться складного рельєфу дна. Вони безперешкодно оминають:

  • корчі;
  • водорості;
  • замулені місця.

Тому дроп шот грузило називають однією з найбільш уловистих снастей, які можна придбати на ринку.

Грузила дроп шот: переваги та особливості

Drop shot — це особлива снасть. Вона стала популярною серед рибалок завдяки високій ефективності, універсальності, численним перевагам:

Гнучкість, адаптивність. Модель — снасть для різних умов вилову. Її можна використовувати на різних видах водойм. Вироби підійдуть для риболовлі: прісноводної, морської. Снасть знадобиться, щоб виловити:

  • окуня,
  • судака,
  • сома.

Контроль глибини. Drop shot точно контролює глибину, на якій знаходиться приманка. Це особливо корисно, коли здобич причаїлась на дні або активно харчується у певному шарі води.

Підвищена чутливість. Подібні моделі забезпечують прямий контакт із дном. Це підвищує чутливість, дозволяє помітити навіть найслабші клювання. Рибалка оперативно реагує, швидко підсікає рибу, отримує бажану здобич.

Менше пошкоджень. Завдяки спеціальній конструкції снасті вдається знизити ризик зачеплення, попутних механічних пошкоджень, поломок моделі. В результаті снасть практично не застряє у водоймі, залишається в цілості, без збереження, не виходить з ладу. Це береже час та сили рибалки.

Варіативність приманок. Drop shot — можливість використання різноманітних приманок — штучних чи живих. Мисливці можуть експериментувати, щоб залучити різні види риб, суттєво збільшити шанси на успішний улов.

Наш інтернет-магазин в Україні — Svinets — можливість придбання якісних моделей із вольфраму. Ми маємо вітчизняні, імпортні моделі. На кожну модель даємо гарантію якості. Допомагаємо підібрати необхідний розмір виробу. Вибираємо відповідні моделі з асортименту.

У нас цікаві ціни, швидка доставка. І щоб замовити drop shot — телефонуйте, замовляйте зворотний дзвінок. Ми пропонуємо цікаві умови співпраці, консультування, допомогу менеджерів.

Грузило дроп шот вольфрам ціна у Дніпрі

Грузило дроп шот вольфрамЦіна
Дроп-шот ВОЛЬФРАМвід 14 грн.
Дроп-шот ВОЛЬФРАМ чорнийвід 16 грн.