Грузило Чебурашка вольфрам

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Тип грузила
Країна-виробник
Наявність
Ціна
грн
Код: FWN
Топ продаж!
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам
див. всі кольори
Чебурашка ВОЛЬФРАМ NEW
від 11грн
за упаковку
Код: FW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам
див. всі кольори
Чебурашка ВОЛЬФРАМ
від 8грн
за упаковку
Код: FWN
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам
див. всі кольори
Чебурашка ВОЛЬФРАМ NEW чорна
від 11грн
за упаковку
Код: FW
Інші кольори:
Вольфрам
Вольфрам
див. всі кольори
Чебурашка ВОЛЬФРАМ чорна
від 15грн
за упаковку
Грузило Чебурашка вольфрам

Особливості грузила – чебурашка вольфрам

Останнім часом широку популярність придбали рибальські снасті з вольфраму, зокрема, вантаж чебурашка з цього матеріалу. Вольфрам щільніше свинцю в два рази, тому грузило чебурашка вольфрам при схожому вазі має значно менші розміри, ніж свинцеве. Вантаж чебурашка вольфрам має наступні особливості:

 • Низька парусність забезпечує кращу дальність закидання. Це дуже важливо в ситуаціях, коли необхідно зробити закид на відстань, куди не долітає свинець.
 • Чутливість і дзвінкість вольфраму. Він не гасить удари об камені, черепашки і про тверде дно, краще відбиває в руку невеликі нерівності. Це дозволяє швидше зрозуміти донний рельєф і визначити перспективне місце для риболовлі.
 • Підвищена надійність вантажу чебурашка вольфрам. Сталевий каркас не розбовтуються отвір у твердому вольфраме, сталева скоба не іржавіє, що забезпечує тривалий термін служби оснастки.

На відміну від нефарбованих свинцевих, грузила з вольфраму можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Золоті або срібні відблиски привертають рибу здалеку, забезпечуючи кращий улов.

У світі риболовлі існує багато різних видів снастей. Кожна відрізняється характеристиками, перевагами, особливостями. Серед цієї різноманітності грузик чебурашка вигідно вирізняється цікавими особливостями. Він виготовляється з вольфраму — міцного, нержавіючого матеріалу, не схильного до механічних пошкоджень.

Що таке вольфрамові грузики чебурашка?

Це особливий тип, що використовується в лові спінінгом, на донні снасті, при поплавковому вилові риби. Він отримав назву завдяки формі, що нагадує голову чебурашки — округлий корпус та два вушка. Вантаж виготовляється з високоміцного вольфраму. Це робить його більш щільним, важким у порівнянні з іншими матеріалами, наприклад свинцем. Вища щільність допомагає досягати стабільності, контролю над приманкою під час закидання та проводки.

Характеристики оснастки:

 • Вона має високу щільність. Це дозволяє легко контролювати глибину, рух приманки.
 • Форма виробу — безпроблемне ковзання по дну водойми, мінімум застрягань у рослинності, корчах, інших перешкодах.
 • Вольфрамовий вантаж забезпечує стабільність приманки, створює рух, що привертає увагу риби.

Причини купити грузило чебурашка?

Використання грузила чебурашка — кілька незаперечних переваг. Висока щільність виробу забезпечує швидке занурення приманки на потрібну глибину. Це особливо корисно при риболовлі у глибоких водоймах. Також виріб забезпечує стабільність, стійкість снасті. Дозволяє довго залишатися у зоні активного пошуку риби.

Рибалці варто купити вантаж чебурашка завдяки незвичайній формі моделі. Вольфрамова снасть забезпечує привабливий рух приманки, викликаючи інтерес у риби, суттєво підвищуючи шанси на успішний улов.

Таке оснащення використовується для вилову:

 • судака,
 • щуки,
 • окуня,
 • судака,
 • багато інших видів.

Вона ефективна як при прісноводній, так і при морській риболовлі. Варіанти застосування включають використання грузила чебурашка розбірного у складі оснащення джигового, спінінгового та фідерного лову. Оснащення чудово працює з різними видами приманок: гумовими черв'яками, воблерами, силіконовими рибками або восьминогами.

Модель являє собою універсальну рибальську снасть, яка дозволяє контролювати глибину, рух та стабільність приманки. У оснащення:

 • висока щільність;
 • особлива форма;
 • є хороший улов.

Використання вольфрамового грузика значно підвищує шанси на успішну рибалку!

Фахівці нашого магазину Svinets рекомендують вибирати таку модель в Україні під час лову глибоководного хижака. Купувати можна як округлу, і розбірну модель. Перед тим, як замовити оснастку — зверніть увагу на форму виробу. Вона має бути ідеальною. Не можна купувати конструкцію з дефектами. На округлій поверхні не повинно бути:

 • вигинів,
 • опуклостей,
 • рельєфу,
 • інших нерівностей.

На виробі мають бути акуратні шви. Якщо ви купуєте оснастку, виготовлену зі свинцю — віддавайте перевагу кольоровій моделі. Додаткове покриття захищає метал від іржавіння, суттєво продовжує термін служби виробу.

Наш інтернет-магазин пропонує вибрати необхідний товар із асортименту. Крім того, ми маємо цікаві ціни, є швидка доставка. Будь-які питання, що цікавлять, у тому числі про монтаж такого оснащення, ви можете задати нашому менеджеру. Телефонуйте, замовляйте зворотний дзвінок. Вибирайте якісні товари. У нас великий вибір виробів імпортного та вітчизняного виробництва.

Грузило Чебурашка вольфрам ціна у Дніпрі

Грузило Чебурашка вольфрамЦіна
Чебурашка ВОЛЬФРАМ NEWвід 11 грн.
Чебурашка ВОЛЬФРАМвід 8 грн.
Чебурашка ВОЛЬФРАМ NEW чорнавід 11 грн.
Чебурашка ВОЛЬФРАМ чорнавід 15 грн.