Коробка для зберігання та транспортування воблерів — це важливий елемент оснащення кожного рибалки-любителя. Такі приманки належать до найбільш популярних для лову хижої риби. Вони імітують рух маленьких рибок, завдяки грі у воді привертають увагу таких хижаків як щука, окунь, судак.
В органайзері можна зберігати:
- Поверхневі приманки (topwater). Вони підходять для лову хижої риби з поверхні. Обов'язково потрібні поппери, водяні жуки, різні стікбейти.
- Тонучі снасті (sinking). Використовуються для лову на різних глибинах. Найкраще підібрати 4-5 моделей, що плавають на різній глибині: від 0,5 до 3 метрів.
- Моделі для джиг-рибалки. Декілька моделей вагою 5-15 грамів для лову судаків, інших хижаків із дна та середніх шарів води.
- Моделі для твічингу (twitch bait). Спеціальні довгі снасті для закидної риболовлі на активну щуку. Необхідний мінімум із 2-3 штук.
- Вироби із м'якого пластику. Вони хороші там, де не можна використовувати жорсткі — наприклад, серед водної рослинності.
Це базовий набір. З досвідом можна розширювати арсенал воблерами для конкретних умов лову.
Щоб штучні приманки завжди були у робочому стані, не пошкоджувалися під час транспортування, їх необхідно зберігати у спеціальних коробках. Такі бокси надійно захищають снасті від механічних пошкоджень, а також дозволяють зручно переносити набір приманок до місця риболовлі.
Що таке коробка для воблерів?
Коробки для воблерів — це спеціалізована ємність для зберігання та транспортування приманок, що використовуються для лову хижої здобичі. Від звичайного картонного кейсу вони відрізняються наявністю:
- розділювачів;
- кишень;
- спеціальних тримачів;
- інших пристроїв для фіксації снастей.
Це дозволяє запобігти заплутуванню, пошкодженню приманок під час транспортування. Матеріалом для виготовлення є міцні водонепроникні пластики.
Коробка для блешень та воблерів буває різних розмірів — від міні-коробок на 6-12 воблерів до великих моделей на 50 і більше приманок. Також розрізняють одноярусні, багатоярусні моделі. Останні дозволяють ефективно використовувати внутрішній простір.
Характеристики недорогих коробок для воблерів з інтернет-магазину — місткість, наявність відділень, міцність, водонепроникність, зручність використання. Від вибору відповідної моделі залежить збереження приманок.
Коробка для воблерів: як купити правильно і не помилитися
При виборі дивіться на потрібну місткість. Від цього залежить розмір боксу. Потрібно врахувати як поточний запас приманок, і можливе розширення арсеналу у майбутньому. Ще один важливий параметр — матеріал кейсу. Найкращий вибір — міцні водонепроникні пластики. Надійна фурнітура також має значення.
Зверніть увагу на дизайн внутрішніх відсіків коробки під воблери. Вибирайте моделі із зручними роздільниками, тримачами для фіксації всіляких снастей. Бажана наявність захисних кишень.
Перевірте надійність, функціональність замків. Моделі з ненадійними засувками будуть відкриватися під час трясіння під час транспортування. Результат: снасті будуть пошкоджені. Ергономічна ручка для перенесення теж не завадить.
І нарешті вартість. Якісні моделі відомих виробників обійдуться дорожче. Але в даному випадку економія недоречна — коробка служитиме довго, надійно захищаючи інвентар азартного рибалки.
Коробочка для воблерів: правила догляду
Міцний двосторонній пластиковий кейс, який можна купити з доставкою, як і будь-який інший елемент спорядження рибалки, потребує належного догляду — тільки в цьому випадку вона прослужить довго, не підведе вас у відповідальний момент. Розглянемо основні аспекти догляду за коробкою.
Періодично промивайте бокс чистою водою. Особливо після риболовлі у солоній воді. Сіль, бруд можуть пошкодити як саму коробку, так і приманки, що знаходяться в ній. Видаляйте із внутрішніх поверхонь усі забруднення за допомогою губки або м'якої тканини. Після миття дайте кейсу повністю просохнути за кімнатної температури, перш ніж прибирати воблери назад.
Періодично змащуйте петлі, замки та інші рухливі елементи боксу силіконовим мастилом — це запобіжить їхньому заклиненню.
Дивіться на цілісність ємності із пластику. Якщо помітили сколи, тріщини та інші пошкодження — своєчасно їх усувайте. Для склеювання, загортання дрібних поломок підійде секундний клей на основі ціанакрилату.
Ніколи не перевантажуйте коробку — розміщуйте в ній строго ту кількість воблерів, на яку вона розрахована. І звичайно, бережіть бокс, придбаний у Svinets, від механічних ударів, падінь, інших позаштатних ситуацій. Своєчасний догляд кейсів з асортименту магазину України дозволить продовжити термін служби виробу
Коробки для воблерів | Ціна |
---|---|
Коробка MEIHO Reversible 165 275х187х50 | від 501 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 160 206х170х44 | від 366 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 145 206х170х42 | від 466 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 140 205×145×40 | від 402 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 120 200х126х36 | від 360 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 100 200х126х36 | від 335 грн. |
Коробка MEIHO Reversible D-86 140×104×32 | від 224 грн. |
Коробка MEIHO Reversible 85 190х85х31 | від 180 грн. |