Цикади приманки

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Код: VC-Vib-A
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS A
від 110грн
за упаковку
Код: VC-Vib-C
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS C
від 110грн
за упаковку
Код: VC-Vib-D
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS D
від 110грн
за упаковку
Код: VC-Vib-E
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS E
від 110грн
за упаковку
Код: VC-Vib-F
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS F
від 110грн
за упаковку
Код: VC-Vib-H
Інші кольори:
А
C
див. всі кольори
VIB цикада DS H
від 110грн
за упаковку
Цикади приманки

Рибальська снасть цикада — витончена приманка, частина арсеналу для спінінга. Особливість металевої блешні в її формі, що імітує комаху з прозорими крильцями. Зовнішній вигляд надає оснастці оригінальності, привабливості, а також забезпечує високу ефективність при лові різних видів хижих риб, таких як:

  • окунь,
  • щука,
  • жерех,
  • інші.

Зовнішній вигляд моделі: від класичних золотих, сріблястих, мідних відтінків до яскравих кольорів з різними малюнками, що імітують забарвлення комах, що літають. Матеріали забезпечують зносостійкість, довговічність приманки. Привабливий блиск, амплітуда рухів привертають увагу хижаків.

Блешні цикада: основні особливості

Модель, що є металевою приманкою, що імітує комах із сімейства цикад, відрізняється конфігурацією, грою у воді. Щоб забезпечити стабільно високий вилов хижаків, постійно провокуючи їх на клювання, варто купити цикаду в нашому інтернет-магазині Дніпро-Свинець. Модель відрізняється:

  • цікавим дизайном, який приваблює водоплавних;
  • підходить для лову різних видів хижаків;
  • використовується при різних способах лову (тролінг, джиг, кастинг).

Має різноманітні варіанти забарвлень, що дозволяє підібрати цикаду блешню для конкретних умов водойми. Виготовляється із високоякісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін служби.

Як купити цикаду блешню в Україні правильно

Щоб правильно використовувати модель, доведеться адекватно підібрати її вагу, розмір та забарвлення. Обов'язково врахуйте, що маленькі приманки з меншою вагою краще підходять для лову дрібних хижаків, наприклад окуня. Великі, важкі ж орієнтовані на лов великих хижаків, таких як щука, судак.

Вибір забарвлення оснастки також відіграє важливу роль. У ясну погоду рекомендується використовувати блешні з яскравими, контрастними квітами. У похмуру погоду, у каламутній воді — вироби із темними, натуральними відтінками.

Приманка цикада: техніка лову

Також увагу доведеться приділити підбору вудилища та котушки, тому що для ефективної роботи приманки потрібна висока чутливість, можливість точного закидання. Найкраще використовувати вудилище з тестом не менше 5-10 грам для великих блешень і 2-5 грам для маленьких. Котушка повинна бути легкою, мати плавний хід.

Існує кілька способів лову на таку снасть:

  1. Тролінг – це лов з човна під час руху, коли закинута приманка, тягнеться за собою, імітуючи рух комахи. У такому разі оснащення забезпечує гарну гру, привертає увагу хижаків.
  2. Джиг – це вертикальний спосіб лову, коли цикада для риболовлі опускається на дно водойми і підтримується рухом ривками вудилища. Такий спосіб добре підходить для лову риби на глибині, у зарослій воді.
  3. Кастинг – горизонтальний спосіб вилову, коли снасть закидається на відстань, виводиться плавними коливаннями вудилища, імітуючи політ комахи.

Блешня цикада – це універсальне, ефективне оснащення для вилову різних видів хижаків. Враховуючи особливості водоймища, погодні умови, переваги водоплавних, можна успішно застосовувати модель для отримання гарного улову. Це вибір для будь-якого рибалки, який прагне постійного вдосконалення своїх навичок, розширення арсеналу снастей.

Купуйте снасті у нашому інтернет-магазині. Гарантуємо високу якість, широкий асортимент, швидку доставку. Продаємо недорого. Ми маємо цікаві ціни. Пропонуємо снасті з високою уловистістю та ефективністю.

Як замовити Цикади приманки з доставкою по Україні?

Цикади приманки ціна у Дніпрі

Цикади приманкиЦіна
VIB цикада DS Aвід 110 грн.
VIB цикада DS Cвід 110 грн.
VIB цикада DS Dвід 110 грн.
VIB цикада DS Eвід 110 грн.
VIB цикада DS Fвід 110 грн.
VIB цикада DS Hвід 110 грн.