Catfish 049 Orange Pumpkin/Black

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникFishUp
Країна-виробникУкраїна
Тип приманкиВіброхвіст
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Тріска, Зубатка, Горбуша, Карась
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписДовжина, дюйми (мм)Кількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
10051120
Опис
Довжина, дюйми (мм)
2 (50 мм)
Кількість в упаковці
10шт.
Кількість упаковок
109грн
Ціна
Арт.
10025120
Опис
Довжина, дюйми (мм)
3 (75 мм)
Кількість в упаковці
8шт.
Кількість упаковок
115грн
Ціна
Упаковка
Товар продається тільки в упаковках

Catfish 049 Orange Pumpkin/Black опис

Цей принципово новий віброхвіст є дуже реалістичною копією малька сома.

Поведінка плавників і вусів FishUp Catfish – як в статичному положенні, так і при потяжках – є абсолютно ідентичною поведінці малька сома: в статиці вуса і плавники розправлені і практично нерухомі, а при потяжках притискаються до тіла. Легка ж течія надає додатковий рух зовнішнім елементам приманки, змушуючи їх ворушитися навіть у нерухомому положенні, тим самим спокушаючи пасивну рибу. FishUp Catfish має п'ятачок невеликої форми, що дає можливість приманці мати високочастотну гру і починати працювати навіть при найменшій вазі огрузки.

Для лову на Catfish підходять всі типи джигових проводок: ступінчасті, хвилеподібні, потяжки у дна, що імітують поведінку сомика, різні підриви і твічі.

За рахунок своєї реалістичності мальок сома FishUp Catfish може стати об'єктом полювання окуня, щуки, судака і навіть білого хижака.

FishUp Catfish - "родзинка" у вашому арсеналі!