Bobbi Tail (Хвост Бобби) Swamp

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникAzart
Країна-виробникУкраїна
Тип приманкиГробачки
СезонЛіто, Осінь, Весна
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Тріска, Зубатка, Горбуша, Карась, Сьомга, Палтус, Фугу, Лосось, Камбала, Сазан
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписДовжина, дюйми (мм)ДовжинаКількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
Az-0222-105
Опис
Довжина, дюйми (мм)
2,2"
Довжина
55мм
Кількість в упаковці
8шт.
Кількість упаковок
40грн
Ціна
Арт.
Az-0223-105
Опис
Довжина, дюйми (мм)
2,8"
Довжина
70мм
Кількість в упаковці
6шт.
Кількість упаковок
45грн
Ціна
Упаковка
Товар продається тільки в упаковках

Bobbi Tail (Хвост Бобби) Swamp опис

Bobbi Tail дуже "різнобічна" приманка, яка відмінно працює при різноманітних стилях анімацій і ефективно ловить рибу, не дивлячись на її активність.

Хвіст дуже апетитно виглядає на невеликих підкиданнях, плавних потяжках, що чергуються з паузами, під час яких, спливаючи і погойдуючись, нагадує жертву, що годується, і провокує на клювання самого примхливого хижака. Чим пасивніша риба- тим повільніша швидкість і коротша дистанція переміщення. І довша пауза. Волочіння — найбільш підходяща проводка в цьому випадку.

Популярність цієї приманки підкріплюється і наявністю в її складі солі та смачної для риби добавки (атрактанту), які посилюють її переваги. Робота приманки відмінна як для великої хижої риби: сом, судак, окунь, так і для карася та ляща.

Приманка Bobbi Tail у кольорі Swamp світиться в ультрафіолетових променях, що робить її ще більш привабливою для риби.

Незважаючи на те, що це пасивна приманка, хвостик її можна миттєво «включити» і він почне дуже привабливо розмахувати на всі боки- варто тільки Вам надати їй прискорення. Під час активного харчування, це може стати вагомим аргументом для залучення більших особин.