Блешня Butterfly (Метелик)

Фільтр
Відсортувати товари:
Фільтр
Код: C1
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C1
від 108грн
за упаковку
Код: C3
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C3
від 108грн
за упаковку
Код: C5
Топ продаж!
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C5
від 108грн
за упаковку
Код: C6
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C6
від 108грн
за упаковку
Код: C7
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C7
від 108грн
за упаковку
Код: C8
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C8
від 108грн
за упаковку
Код: C9
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C9
від 108грн
за упаковку
Код: C10
Інші кольори:
C1
C3
див. всі кольори
Блешня Butterfly (метелик) колір: C10
від 108грн
за упаковку
Блешня Butterfly (Метелик)

Рибальські снасті мають важливе значення для успіху лову хижаків або пасивних риб. Вони дозволяють рибалкам ефективно ловити здобич у певних умовах. Вірний вибір оснастки – велика ймовірність улову.

Що таке блешня метелик: опис

Модель метелик уловиста, підходить для лову:

  • великого окуня;
  • щуки;
  • судака;
  • жереха;
  • іншої хижої риби.

Снасть унікальна тим, що імітує мотиля. Це дозволяє ловити навіть обережну рибу. Для кріплення до волосіні блешня забезпечена отвором або кільцем. Це дозволяє легко міняти приманки.

Це різновид популярної рибальської снасті для лову хижих порід водоплавних – штучна приманка, корпус якої виготовлений із пластику, має особливу форму та оснащений прозорими крильцями. Яскраве забарвлення корпусу робить приманку привабливою та помітною для риби. Прозорі крильця під час руху у воді вібрують, привертаючи увагу потенційної здобичи. Така конструкція, що продається за цікавою ціною в Україні, легко привертає увагу хижої риби, завдяки чому снасть ефективно стимулює клювання.

Інша ключова деталь блешні – гострі потрійні рибальські гачки.

Блешня Butterfly: особливості

Блешня Butterfly – універсальна приманка, що підходить для різних умов лову. Може використовуватися для ловлі більшості хижих риб: окуня, щуки, жереха, судака та інших. Ще одна особливість, завдяки якій можна купити блешню метелик – це різноманітність варіантів кольору. Яскраве забарвлення робить приманку помітнішою для потенційної здобичи. Якщо наважитеся купити блешню Butterfly – пам'ятайте: вона добре стимулює агресивне клювання хижака, у тому числі під льодом.

Як використовувати блешню мотиль

Щоб використовувати блешні мотиль і не жалкувати про застосування – треба знати про те, яку тактику використовувати, виходячи на полювання за водоплавними.

Вибір місця лову

Для успішного лову на блешню Butterfly слід ретельно вибрати місце. Оптимальні малі річки та струмки, ділянки річки чи озера з чергуванням ям та перекатів. Хижак зазвичай тримається в ямах, вичікуючи здобич, яка мчить за течією через перекат.

Обладнання та монтаж

Для лову підійде спінінг до 10-20 грамів з кільцями. Лісочка діаметром 0.1-0.2 мм, флюорокарбонова або монофільна. Блесну підчіплюємо кільцем до петлі на кінці волосіні. На повідець одягаємо грузило-циліндрик вагою 3-7 грам.

Приманку VIB Джиг у вигляді мотиля можна використовувати як без додаткових наживок, так і комбінувати з живцем – черв'яком, опаришем. Для цього на один із гачків блешні насаджують наживку.

Закидання та проведення

Закидання виконують під кутом близько 45 градусів до поверхні води. Метрах за два від берега блешню опускають і відразу починають обертати котушкою. Це змушує її вібрувати та іскритися, привертаючи увагу хижака.

При проводці використовують рівномірне обертання або різкі ривки з паузами. Залежно від клювання змінюють швидкість та характер руху. Глибина проводки 0,5-3 метри.

Особливості лову

Блешня Butterfly добре працює як на течії, так і в стоячій воді. У річках ефективні поперечні закидання з наступним проведенням вниз за течією.

Важливо стежити за рухом приманки, оскільки вона може зачепитися за каміння чи водорості. Тому краще ловити на відкритій воді.

Поклювання бувають дуже агресивними, з різкими стрімкими ривками. Потрібно бути готовим до цього, щоб вчасно підсікти рибу.

При кожному виведенні перевіряють стан блешні та гачків. При упіові великої риби можливі деформації, після чого приманку краще замінити на нову.

У нашому інтернет-магазині блешні продаються в асортименті, причому недорого. Svinets реалізує товар з доставкою по всій Україні.

Блешня Butterfly (Метелик) ціна у Дніпрі

Блешня Butterfly (Метелик)Ціна
Блешня Butterfly (метелик) колір: C1від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C3від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C5від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C6від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C7від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C8від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C9від 108 грн.
Блешня Butterfly (метелик) колір: C10від 108 грн.