Балансир LJ FIN 28

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
ВиробникLUCKY JOHN
Країна-виробникЛатвія
СезонЗима
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Жерех, Форель, Головань, Налим, Харіус, Берш, Вугор, Сиг, Ротань, Альпійский голець, Bass, Тунець, Кам'яний окунь, Тріска, Зубатка, Горбуша, Карась
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписВага, гРозмірДовжинаКількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
71310-28
Опис
Вага, г
Розмір
3
Довжина
40мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
132грн
Ціна
Немає у наявності
Арт.
71410-28
Опис
Вага, г
11г
Розмір
4
Довжина
60мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
140грн
Ціна
Арт.
71510-28
Опис
Вага, г
19г
Розмір
5
Довжина
70мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
140грн
Ціна
Немає у наявності

Балансир LJ FIN 28 опис

БАЛАНСИРИ LUCKY JOHN FIN
(без трійника)

У балансиров FIN, які пропонує Дніпро-Свинець торгової марки LUCKY JOHN, більш плоске в перетині тіло, ніж у моделі CLASSIC. Тому «фіни» обловлюють більш велику підводну площу. Балансири FIN випускаються трьох розмірів, і з них можна легко підібрати потрібний розмір для лову окуня, щуки або судака, а також для різної глибини та освітленості під водою. Балансири комплектуються японськими гачками Kamasan.
Виріб відповідає основним нормам ЄС. Зроблено у Латвії за європейськими стандартами якості.

LUCKY JOHN FIN 3
Найменша приманка серед балансиров моделі FIN має довжину 40 мм. Оптимальне застосування приманки – глибина до 3,5 метрів. Для лову на балансир рекомендується використовувати монофільну волосінь діаметром від 0,12 до 0,16 мм. При лові на балансири не забувайте облавлювати всю товщу води: від самого дна до нижньої кромки льоду. Іноді великий окунь «іде» за приманкою до льоду і вирішується на атаку лише під самою лункою.

LUCKY JOHN FIN 4
Середній балансир серії FIN, завдовжки 60 мм. Цим балансиром можна з успіхом ловити окуня, берша, щуку та судака на глибинах до 6 метрів. Для лову на цю приманку рекомендується використовувати монофільну волосінь діаметром від 0,14 до 0,18 мм або плетений шнур 0,09-0,11 мм. Залежно від пристрасті місцевого хижака, можна підібрати необхідне забарвлення приманки. При лові щуки не забувайте використовувати м'який повідець.

LUCKY JOHN FIN 5
Популярний у рибалок балансир для лову великого окуня, берша, судака та щуки завдовжки 70 мм. Для лову судака його успішно можна використовувати на глибинах до 13 м, якщо на водоймі немає течії. Для лову великого окуня рекомендується використовувати монофільну волосінь діаметром від 0,18 до 0,25 мм (для лову судака і щуки до 0,30 мм) або плетений шнур 0,11-0,15 мм.