Балансир Krapal (Крапаль) DS red 002

Дізнатися оптові ціни
Доставка та оплата
Країна-виробникУкраїна
СезонЗима, Літо, Осінь, Весна
Вид рибиЩука, Окунь, Судак, Сом, Форель, Берш, Ротань, Карась
Виберіть необхідну кількість товару
Арт.ОписВага, гДовжинаКількість в упаковціКількістьЦіна
Арт.
KLR-3-02
Опис
Вага, г
Довжина
30мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
59грн
Ціна
Арт.
KLR-5-02
Опис
Вага, г
10г
Довжина
50мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
62грн
Ціна
Арт.
KLR-6-02
Опис
Вага, г
15г
Довжина
60мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
69грн
Ціна
Арт.
KLR-7-02
Опис
Вага, г
20г
Довжина
70мм
Кількість в упаковці
1шт.
Кількість упаковок
79грн
Ціна

Балансир Krapal (Крапаль) DS red 002 опис

Дніпро-Свинець представляє для Вас унікальний продукт торгової марки "Крапаль", до якого входять найбільш уловисті та якісні балансири для зимової риболовлі. Це серія балансирів користується великою популярністю у любителів лову окуня, судака та щуки з льоду. Не виключені клювання  інших хижаків. Балансири настільки ідеальні, що навіть без звичок лову ви не залишитеся без риби. А завдяки ціновому сегменту ви можете сміливо використовувати їх у найбільш закоряжених і важкодоступних місцях з надією на затримання свого трофея.
Ми продовжуємо вдосконалювати наші балансири, проводячи різні випробування та тестуючи наш продукт із професіоналами. Тому в найближчому майбутньому з'являться ще більш уловисті та максимально різноманітні моделі балансирів.
Для довговічного використання наш виробник використовує додатковий захист, який дозволяє зберігати відмінну якість при інтенсивному використанні. Широка палітра кольорів дає можливість підібрати балансир під будь-які умови лову. Для носового і хвостового гачка використовуються гостро заточені високоякісні гачки корейського виробництва. Гачок має якісне покриття чорний хром, що забезпечує захист від корозії. Гостроту та якість гачків відзначають практично всі рибалки. Хвостове оперення виготовлене з морозостійкого полікарбонату, що дозволяє використовувати його в найсуворіших погодних умовах. Прототипом послужили балансири таких відомих марок як Karismax, Rapala, Damiki.
Невисокі ціни при відмінній якості - ось візитна картка балансирів Українського виробництва Krapal DS.