Мандула

23.10.2020

Рибальська приманка мандула відома давно. Хоча ця приманка спочатку використовувалася для лову судака, але поступово на неї все частіше стали ловити окуня, щуку, сома, жереха, форель, головня, миня, харіуса та інших хижаків. І якщо на судака краще використовувати повідці з флюорокарбона, то для щуки більше підійдуть міцні титанові, вольфрамові повідці або повідці з нержавіючої сталі.

Застосовується мандула, як правило, для джигового лову. Під водою, завдяки своїй плавучості, вона приймає вертикальне положення і виглядає для хижака, як рибка, яка годується. Блискучий хвостик ще більше провокує трофейного хижака на атаку!

Особливість мандул від Дніпро-Свинець в першу чергу - це якість. У нас не буває поганої заточки гачка, приманки, що розпадається або неякісних фарб. Адже мандула - це багаторазова приманка з позитивною плавучістю і саме від якості залежить цикл життя приманки.

На нашому сайті Вас чекає широка палітра кольорів, що підходить практично для будь-яких умов риболовлі.

Спеціально розроблений для приманки мандула грузило «Клик» значно підвищить шанси на успіх!

Особливу увагу Дніпро-Свинець приділив розмірам. Мінімальний розмір 35 мм дозволяє використовувати приманку DS навіть для невеликої риби! П'ять типорозмірів від 35 мм до 90 мм і багата гамма кольорів та відтінків дозволять вам підібрати приманку мандула для вирішення будь-яких завдань риболовлі зі спінінгом.

Доступна ціна, висока якість, довговічність, нові технології і великий модельний ряд - основні переваги приманки мандула від Дніпро-Свинець.

Вибирайте, купуйте і отримуйте задоволення!

Чекаємо вас в нашому інтернет-магазині!