Ловля окуня на силікон

07.07.2020

Для лову окуня та інших хижих риб найчастіше використовуються силіконові приманки. Причина - в оптимальному поєднанні ефективності і доступною вартості виробів. Принади з силікону можна придбати в будь-якому рибальському магазині. Щоб отримати високу якість виробів, рекомендуємо звернутися в інтернет-магазинДніпро-Свинець.На нашому ресурсі представлені найбільш популярні моделі приманок відвиробника.

Окунь - хижа риба, яку привертає рух. Марка і форма приманки не мають вагомого значення, можна застосувати всі наявні розміри і форми.

Різновиди приманок з силікону

Існуючі види силіконових принад ніяк не пов'язані з відмінностями риб, оскільки всі типи хижих риб можуть бути спіймані за допомогою однакових виробів. На сьогоднішній день рибалкам доступні наступні типи силіконових принад:

  • твістер;
  • виброхвост;
  • складаючи;
  • рачки.

Віброхвіст - приманка, яка розроблена для того, щоб імітувати малька риби. У тому випадку, коли проводка виконана бездоганно, приманка буде схожа на невелику рибку без сил. Такий підхід до риболовлі приваблює окуня.

Твістер не має такого природного вигляду, як виброхвост. Приманка є з'єднанням зовнішнього вигляду гусениці і гачка. Однак такі приманки мають високу ефективність. При виконанні проводки відбувається вібрація хвоста, що привертає хижу рибу.

Черви і складаючи будуть правильним вибором в тому випадку, коли окунь слабкий і не реагує на інші приманки. Відмінна риса таких приманок - в точній повторенні будови черв'яків. Оскільки власна гра в таких принадах відсутня, потрібні навички для грамотної проводки по воді. Раки також є ефективними при лові окуня. Рекомендуется испытать данный вид приманок в том случае, если другие не приносят ожидаемого результата.

Размеры наживок и крючков

Когда речь идет о ловле окуня, необходимо учитывать тот аспект, что размер пойманной рыбы не имеет никакого отношения к размеру используемой приманки. В целом, хищная рыба реагирует практически на все активные движения в воде. Размеры, которые используются наиболее часто – от 5 до 10 см. Для того чтобы получить желаемую частоту поклевки, лучше приобрести несколько размеров и форм приманок. В процессе рыбалки будет возможность подобрать наиболее актуальную приманку.

Оттенок приманки – выбор каждого любителя рыбалки. Однако существует несколько правил, исходя из которых рекомендуется подбирать цвет силиконовой приманки. В вечернее и ночное время суток лучше всего работают светлые и яркие изделия. В дневное время суток лучше отдать предпочтение естественным оттенкам приманок.

Для того чтобы приобрести крючки оптимального размера, следует обратить внимание на упаковку, где указан необходимый размер. Необходимо ориентироваться на следующие размеры: крючок №1 – для приманки 5 см, №2/0 – для приманки 8 см, № 3/0, 4/0 – для приманки 10 см.

Чтобы приобрести качественное рыболовное оснащение и силиконовые приманки для успешной рыбалки, рекомендуем обратиться к ассортименту нашего магазина.