Експерт ДНІПРО-СВИНЕЦЬ

01.03.2019

Ні для кого не секрет, що компанія «ДНІПРО-СВИНЕЦЬ» дуже відповідально і трепетно ​​підходить до рівня якості своєї продукції. На постійній основі ми активно співпрацюємо з багатьма спортсменами, блогерами і звичайними рибалками з метою всебічних випробувань і тестувань рибальських вантажив нашого виробництва.
Ще в 2017 р. з аналогічним проханням (протестувати вантажі «ДС») ми звернулися до десятикратного чемпіона світу, заслуженого майстра спорту України - Дмитра Корзенкова. З самого початку виробництва Дмитро схвалив якість нашої продукції не тільки для особистого використання, але і для реалізації у власному магазині «Перевірені снасті» в м.Київ. Протягом усього цього часу Дмитро Корзенков бере участь в розробках наших нових моделей за допомогою їх тестування, вносячи свої пропозиції і корективи. Завдяки такому злагодженому тандему, наші дорогі рибалки отримують максимально вдосконалений продукт.

На основі нашої дворічної успішної співпраці, ми з великою радістю офіційно заявляємо, що з 2019 р. Дмитро Корзенков став головним експертом торгової марки «ДНІПРО-СВИНЕЦЬ».
Для нас це велика честь і гордість! Адже така довіра підтверджує - рибальські вантажі «ДНІПРО-СВИНЕЦЬ» гідні вибору десятикратного чемпіона світу!