Отзывы

01.02.2023
Александр Черногорюк
Оценка:

Получил посылочку очень быстро. Большое спасибо! И подарок замечательный, очень приятно! Сам буду к вам заглядывать и ребятам скажу. И шо пожелать? - Здоровья и клиентов!

24.01.2023
Дмитро
Оценка:
Дякую за блискавичну швидкість роботи! Замовляв перчатки з ліхтариками - не для рибалки, але це універсальний інструмент при роботі у важкодоступних та темних місцях. Буду рекомендувати
01.01.2023
Валерій
Оценка:
З Новим роком! Дякую компанії DS за якісний та різноманітний свинець. Є прохання в цьому році випустити на тест невелику партію грузів ковзаючої кулі у вигляді дроп-шот. Це потрібно для дальнього закиду каролінського оснащення та гібридного (техас разом з відвідним). Коли окунь всмоктує приманку, то він не буде відчувати спротив. Ще раз дякую і бажаю більше клієнтів!
16.12.2022
Григорій
Оценка:
Дякую Вам за вашу роботу під обстрілами та підтримку ЗСУ. Навіть трішки здивований якістю товару та адекватною ціною (враховуючи те, що Ви передаєте 10% на підтримку Джентельменів з ЗСУ, упаковці з маркуванням (особливо мандули), підтриманні бренду DS та комуникативності. Та і за маленькі подарункові плюшки теж дякую. Так тримати. Але є два побажання: в наступний заказ покладіть будь ласка більше візиток - роздам хлопцям в підрозділі та подумайте над особистим кабінетом споживача на Вашому сайті (Вам буде легше вести статистику, а покупцям робити замовлення). Ще раз дякую і побільше вдячних клієнтів! Все буде Україна!
30.11.2022
Віталій
Оценка:
В захваті від якості товару та сервісу компанії. Дуже зручно упаковано, приємні бонуси в додаток. Успіхів вам! Додаю в обране!
26.11.2022
Андрій
Оценка:
Дуже якісні товари та швидка доставка. Вже не перший раз замовляю. Також радують невеличкі дарунки!
24.11.2022
Павел
Оценка:
Все качественно - от изделий до доставки. В заказе - сюрприз! Спасибо за подарочки!
15.10.2022
Алексей
Оценка:
Обработка заказа,отправка, доставка, меньше суток!!! Супер!!! Подарки!!! Огромное спасибо, удачи!!!
05.10.2022
сергій
Оценка:
Швидке обслуговування та доставка, гарна яість, приємні подарунки! Рекомендю DS!
05.10.2022
Гершон Ігор
Оценка:
Хороші приманки+бонус тягарці.Приємно,молодці
27.09.2022
Ігор
Оценка:

Доброго вечора. Якість виробів на висоті, але хотілося б щоб кулю актив ви фарбували різними кольорами в 35,40 та 45грамах.

ответ Днипро-Свинец
Администратор ответ Днипро-Свинец

Дякуємо за пропозицію та зворотній зв'язок!
Ми обов'язково розглянемо можливість цього прохання.

23.09.2022
Алексей
Оценка:
Приятные цены, хорошее качество, быстро приняли и обработали заказ, приятные бонусы в посылке. Большое спасибо что вы есть
16.09.2022
Микола
Оценка:
Гарна якість товару, відправили швидко. Взагалі дуже задоволенний якістью продукції DS, головне щоб весь час підтримували рівень якості, а не як де які фірми які тільки на старті старалися робити якісно.
13.09.2022
Андрей
Оценка:
Добрый вечер. Заказывал приманки силикон. Очень доволен продукцией , качественная резина, хорошие цвета. Спасибо большое за маленький презент очень приятно. Доставили очень быстро. Упаковано хорошо. Рекомендую.
11.09.2022
Олександр
Оценка:

Доброго часу. Робив у Вас покупку і мереж товару заказав дві нано мандули. Так в них такі важки гачки що вона просто лежить на боку , а повинна стояти вертикально. Марно що взяв, тепер валяються.

ответ Днипро-Свинец
Администратор ответ Днипро-Свинец

Шановний Олександр!

Дякуємо за Ваш відгук.

Мандула XS дійсно може мати нетральну плавучість. Це пов'язано с тим, що елементи тіла мандули дуже маленького розміру. Тому її знаходження під водою може здаватися в'ялим. Але це не заважає мандулі залишатися уловистою принадою. Коли груз торкається дна, приманка продовжує дуже повільно опускатися, імітуючи поранену рибку. Нам дуже прикро, що Вам не сподобався цей вид приманок, то ж наші спеціалісти завжди раді допомогти з консультацією. Ми сподіваємося, що Вам вдасться вловити гарну рибку за допомогою продукції нашого виробництва.

09.09.2022
Петро
Оценка:
Добрий вечір! Вдячний за товар, все відповідає опису, дуже приємно за подаруночок))) Товар отримав якісний і швидко.Рекомендую DS.
26.08.2022
Виталий
Оценка:
Добрий вечір Дякую за обслуговування і бистру доставку
17.08.2022
Сергей Драгомарецкий
Оценка:
Замовляв гачки замовлення відправили дуже швидко товар якісний.За подарунок щиро дякую .Всім рибалкам рекомендую DS. Бажаю процвітання .
14.08.2022
Володимир
Оценка:
Доброго дня!Дякую за обслуговування,швидко,все згідно замовлення, і за подарунок окреме спасибі.
10.08.2022
Володимир
Оценка:
Замовляв джиг-головки та повідці. Дякую!!! Особливо приємно за подарунок, дрібниця, але все ж таки ))
Оставить отзыв
Если вы хотите оставить отзыв о нашей компании, вы можете сделать это здесь.
Ваша оценка